شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی نامنظم ناشی از قرص اورژانسي

  1. سلام و خسته نباشيد
    من ٢٠ مهر قرص اورژانسي مصرف كردم و ٢٧ مهر پريود شدم كه خيلي طولاني شد و با امپول ويتامين كا و شروع كردن قرص ياز كم و بيش قطع شد. به صورتي كه يه موقع هايي لكبيني داشتم و يه روزهايي قطع ميشد.
    ياز رو به صورت منظم مصرف كردم ولي چون لكبيني داشتم بسته دوم كه تموم شد من روكين رو شروع كردم
    بسته دوم ياز كه تموم شد من پريود شدم ٢٣ اذر ولي الان كه ٤ دي هست همچنان خونريزي من ادامه داره
    امپول ويتامين كا هم زدم تاثيري نداشت
    و اينكه خونريزي كاملا قرمز هست ولي به اندازه اي نيست كه پد رو اغشته كنه. خرداد ماه سونو داده بودم و هيچ مشكلي نداشتم.
    ميخوام بدونم امكان داره از عوارض اورژانسي باشه؟
    دكترم گفت امكان داره پليپ باشه و نگرانم كرد
    و نكته ديگه اينكه من جراحي تيروييد انجام دادم و دوز قرصم زياد شده بود و پركاري داشتم ممكنه از اون هم باشه؟
    يا مشكل جدي هست
     
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©



Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.07 ثانیه (41)