شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال در رابطه با دفعات آمیزش در طول 24 ساعت

1. با سلام به دکتر عزیز و تبریک بابت سایت جالبتون ...
    من راستش چند ساعته با سایتتون اشنا شدم ... ولی واقعا دارم استفاده علمی می برم !
    واقعا سایت حاوی نکات اموزنده ای است .. خصوصا برای ما که در ایرانیم ...
    دکتر سوال اول من در رابطه با دفعات رابطه جنسی هست ... یک زوج چند بار در طول 24 ساعت می تونند با هم رابطه جنسی داشته باشند جوری که هیچ گونه فشاری به بدن مرد و زن وارد نشه ... ایا دفعات بالا باعث لطمه به بیضه و پرستات مرد می شه ؟  
    سوالم رو بهتر هم می تونم عنوان کنم ... یک زوج هر چند ساعت 1 بار می تونند با هم رابطه جنسی داشته باشند ؟ تا چند بار می تونه طبیعی و بی ضرر تلقی بشه ...  
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

2. دکتر جان تا یادم نرفته یه سوال دیگه هم داشتم ...
    به نظر شما بهترین بی حس کننده برای الت کدومه ؟ ژل لیدوکایین یا اسپریش ؟ بهترین و کم خطر ترینش چند درصده ؟ 2 % ؟
    و اینکه روش استفادش چجوریه ؟  باید به بیضه ها هم کشیده بشه یا به کل الت یا فقط کلاهک الت ؟
    و اخرین سوال اینکه استفاده از ژل لیدوکایین رو هر چند مدت 1 بار توصیه می کنید جوری که الت بهش عادت نکنه و همچنین  ایا استفاده ازش خطر خاصی نداره ؟
    کمی روده درازی کردم ولی باور کنید اینها سوالاتی بوده ک مدت هاست تو ذهن منه و منبع معتبری برای ابرازش نداشتم
    با تشکر - منتظرم

3. yebordi نوشته است: با سلام به دکتر عزیز و تبریک بابت سایت جالبتون ...
    من راستش چند ساعته با سایتتون اشنا شدم ... ولی واقعا دارم استفاده علمی می برم !
    واقعا سایت حاوی نکات اموزنده ای است .. خصوصا برای ما که در ایرانیم ...
    دکتر سوال اول من در رابطه با دفعات رابطه جنسی هست ... یک زوج چند بار در طول 24 ساعت می تونند با هم رابطه جنسی داشته باشند جوری که هیچ گونه فشاری به بدن مرد و زن وارد نشه ... ایا دفعات بالا باعث لطمه به بیضه و پرستات مرد می شه ؟  
    سوالم رو بهتر هم می تونم عنوان کنم ... یک زوج هر چند ساعت 1 بار می تونند با هم رابطه جنسی داشته باشند ؟ تا چند بار می تونه طبیعی و بی ضرر تلقی بشه ...  
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

سلام،
    تعریف خاصی برای تعداد دفعات وجود ندارد، امکان و نیاز طرفین مشخص کننده میزان ارتباط جنسی خواهد بود.

4. آیا کسی میتونه به سوالات بالا مجددا پاسخ بده؟
    پاسخ های آقای دکتر کامل نبود

5. mansy عزیز آخه جواب این سوالات مشخصه و آقای دکتر هم پاسخ درستی داده اند

اینکه چقدر رابطه داشته باشیم رو میل جنسی و فیزیک هرزوجی تعیین می کنه و استاندارد خاصی نداره . یک توصیه ای هست که میگه بین هر رابطه حداقل 45 دقیقه تا یکساعت فاصله بذارید که من نمی دونم چقدر علمیه
    بهرحال استاندارد نداره

در مورد لیدوکایین هم به همچنین
    بسته به شدت زودانزالی و بستگی به حساسیت خود فرد ( یکی به آلتش دست بزنی فورا ارضا میشه یکی فقط قسمتی از آلتش حساسه و .. ) باید از لیدوکایین استفاده شود و به مرور بعد از چند باز استفاده برای هر فرد مشخص میشه چقدر و کجا باید استفاده کنه

6. رابطه جنسی باید براساس اصول معقول و انسانی صورت گیرد تا هر یک از زوجین به نحو شایسته و درست از گرایشات جنسی خود بهره گیرند. در ارتباطات جنسی هیچگاه نباید خللی بوجود آید چه در غیر این صورت احتمال بروز مشکلات و مسائل حاد بیشتر می شود و بنیان زندگی را مورد تهدید قرار می دهد.

برای حفظ ارتباط جنسی باید معقولانه کوشش کرد و در صورت وقوع اختلالی در این روابط تا آنجایی که امکان دارد کم و کیف موضوع را مورد بررسی قرار داد. ارتباط معقول رابطه جنسی نشانه عشق و علاقه عمیقی است که بین زن و شوهر وجود دارد. باید از این عامل پیوند دهنده همچون سایر عوامل به نحو موثر استفاده کرد. باید با شناخت نارسایی ها و رفع آن این رابطه را مستحکم کرد چون ارتباط جنسی چیزی نیست که میتوان به سادگی از کنار آن گذشت. تعداد دفعات ارتباط جنسی بستگی مستقیمی به فرهنگ، قدرت جسمانی روحی و عوامل دیگر دارد. اما بطور کلی در عمل جنسی افراط و تفریط پسندیده نیست. تعداد دفعات نزدیکی در واقع نمی تواند راضی کننده باشد، بلکه ارضاء و لذت بیشتر مطرح است. اگر در عمل جنسی افراط شود برای دو طرف زیان آور است و کمترین ضرر آن ایجاد بی علاقگی و عدم اشتیاق و تحریک پذیری برای نزدیکی است، هر چه فاصله دو عمل بیشتر باشد میل و اشتیاق بیشتر بوده و عمل نزدیکی با لذت بیشتر انجام می شود. بهترین روش این است که جنبه تعادل رعایت شود.
    http://2mb.blogfa.com/post-63.aspx

7. mansy نوشته است: آیا کسی میتونه به سوالات بالا مجددا پاسخ بده؟
    پاسخ های آقای دکتر کامل نبود

دوست عزیز سلام
    تعداد دفعات نزدیکی میان زن و شوهر کاملا یک امر شخصی هست یعنی اگر زن یا مردی بدونه توانایی و نیاز به رابطه جنسیش چقدر هست دیگه لازم نیست کسی براش ساعت و تایم بزاره.معمولا خانمها در رابطه رابطه جنسی از لحاظ جسمی ضعیف نمیشوند اگر به ارگاسم برسند و چون مثل آقایون انزالی ندارند پس فکر میکنم بتونند راحت رابطه جنسی داشته باشند هر چقدر که بخواهند و به نیازشون مربوطه.
    اما آقایون به علت اینکه مایع منی دارای انرژیه زیادی هست از اینرو بعد هر انزالی میشه گفت کمی ضعیف میشوند و اینکه کی بتونند مجددا رابطه جنسی داشته باشند غیر از نیازشون به توانشون هم مربوطه.
    داشتن رابطه جنسی زیاد حتی چند بار در یک شبانه روز،  اذیت کننده نیست مگر اینکه طرفین لذتی نبرند یا اجباری باشه یا فرد جز ادمهای ضعیف باشه البته تقویت کردن با خوراک درست مشکل را حل میکند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید