شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد و سوزش ادرار بعد از خودارضایی

1. سلام من از بچگی خودارضایی میکردم والان دختر 19ساله هستم. خودارضایی من به صورت فشار ران پاها به هم بود(بدوم وارد کردن شیئئ به داخل )الان مدتی هست که ترک کردم اما اخرین بار در همون زمان دچار سوزش شدیددر ناحیه تناسلی ودل درد وسوزش ادرار شدم مدتی این سوزش همراه با ترشحات زرد رو داشتم تااینکه به دکتر مراجعه کردم و بعد از پماد وقرص هایی که داد این موضوع برطرف شد ایا ممکنه اون موقع که سوزش گرفتم پرده من پاره شده باشه؟واین که بعد ارضا شدن احساس میکردم یه چیزی داخل بدنم تکون میخوره ایا اون باعث پارگی میشه؟

2. farima1377 نوشته است: سلام من از بچگی خودارضایی میکردم والان دختر 19ساله هستم. خودارضایی من به صورت فشار ران پاها به هم بود(بدوم وارد کردن شیئئ به داخل )الان مدتی هست که ترک کردم اما اخرین بار در همون زمان دچار سوزش شدیددر ناحیه تناسلی ودل درد وسوزش ادرار شدم مدتی این سوزش همراه با ترشحات زرد رو داشتم تااینکه به دکتر مراجعه کردم و بعد از پماد وقرص هایی که داد این موضوع برطرف شد ایا ممکنه اون موقع که سوزش گرفتم پرده من پاره شده باشه؟واین که بعد ارضا شدن احساس میکردم یه چیزی داخل بدنم تکون میخوره ایا اون باعث پارگی میشه؟

نه امکان اسیب به این صورت وجود نداره نگران نباش

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید