شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

هیرسوتیسم و سونوگرافی پلی کیست تخمدان

1. سلام دختری هستم ١٩ ساله. رنگم پوستم روشنه ن سبزه هستم ن سفید.از بچگی پرمو بودم زمینه ارثی داشتم از خانواده پدری وپدرم.ولی بعد از سن بلوغ کم کم موهای نواحی دور سینه زیر ناف کشاله ران. و صورتم موهای کلفت و زبر مشکی زد به نوعی ک واقعا اعتماد به نفسم اورد پایین. موهای کشاله ران هم خیلی زیاده. پارسال برای لیزر مراجعه کردم قبلش ازمایش هورمونی دادم میزان هورمون تسترونم خیلی بالا بود برای همین سونوگرافی پلی کیست تخمدان انجام دادم ولی دکتر گف کاملا سالمه و مشکلی ندارم. پریود هام هم منظمه و یه روز هم تاخیر نمیوفته.تیروئید هم ندارم. دکتر گف ارث هست و برام قرص تجویز کرد اسپیرونولاکتون ١٠٠ و سیپروکامپاند ک به مدت ۵تا۶ ماه مصرف کردم موهام کمرنگ شده بود و دیگ زبر نبود  و ازمایش ک تو این حین انجام داده بودم میزان هورمونم کم شده بودولی بخاطر بیماری دیگه ایی مجبوز شدم قرص هام قطع کنم وموها دوباره به حالت اول برگشت . با توجه به عوارض این قرص ها چون ضدبارداری هستند و فقط تا زمانی ک میخوری ،خوبه بدنت به محض  قطع شدن دوباره همون حالت برمیگرده و واقعا نمیشه این قرص هار رو همیشه مصرف کرد چه راه حلی پیشنهاد میکنید. این ماه میخواستم برم لیزر پا و دوجای دیگه بدنم ولی با توجه به مطالب سایت متوجه شدم چون مشکل هورمونی دارم ممکنه جواب نده و هزینه الکی کرده باشم خیلی ممنون میشم جواب بدید ک دقیقا چیکار کنم چون واقعا هزینه ها خیلی گزونه و به اندازه کافی هزینه کردم نمیخوام پول الکی هدر بدم .و اینکه وقت زیادی ندارم میخوام تا ۶ماه اینده از شر این موها حداقل خلاص شم منظوزم ١٠٠ صدرصدی نیست ولی به جوری ک عادی باشه و اینقدر غیرقابل تحمل نباشه

2. Ms_ghamgin نوشته است: سلام دختری هستم ١٩ ساله. رنگم پوستم روشنه ن سبزه هستم ن سفید.از بچگی پرمو بودم زمینه ارثی داشتم از خانواده پدری وپدرم.ولی بعد از سن بلوغ کم کم موهای نواحی دور سینه زیر ناف کشاله ران. و صورتم موهای کلفت و زبر مشکی زد به نوعی ک واقعا اعتماد به نفسم اورد پایین. موهای کشاله ران هم خیلی زیاده. پارسال برای لیزر مراجعه کردم قبلش ازمایش هورمونی دادم میزان هورمون تسترونم خیلی بالا بود برای همین سونوگرافی پلی کیست تخمدان انجام دادم ولی دکتر گف کاملا سالمه و مشکلی ندارم. پریود هام هم منظمه و یه روز هم تاخیر نمیوفته.تیروئید هم ندارم. دکتر گف ارث هست و برام قرص تجویز کرد <a>اسپیرونولاکتون</a> ١٠٠ و سیپروکامپاند ک به مدت ۵تا۶ ماه مصرف کردم موهام کمرنگ شده بود و دیگ زبر نبود  و ازمایش ک تو این حین انجام داده بودم میزان هورمونم کم شده بودولی بخاطر بیماری دیگه ایی مجبوز شدم قرص هام قطع کنم وموها دوباره به حالت اول برگشت . با توجه به عوارض این قرص ها چون ضدبارداری هستند و فقط تا زمانی ک میخوری ،خوبه بدنت به محض  قطع شدن دوباره همون حالت برمیگرده و واقعا نمیشه این قرص هار رو همیشه مصرف کرد چه راه حلی پیشنهاد میکنید. این ماه میخواستم برم لیزر پا و دوجای دیگه بدنم ولی با توجه به مطالب سایت متوجه شدم چون مشکل هورمونی دارم ممکنه جواب نده و هزینه الکی کرده باشم خیلی ممنون میشم جواب بدید ک دقیقا چیکار کنم چون واقعا هزینه ها خیلی گزونه و به اندازه کافی هزینه کردم نمیخوام پول الکی هدر بدم .و اینکه وقت زیادی ندارم میخوام تا ۶ماه اینده از شر این موها حداقل خلاص شم منظوزم ١٠٠ صدرصدی نیست ولی به جوری ک عادی باشه و اینقدر غیرقابل تحمل نباشه

اصلا نباید نگران باشی به مرور کمتر میشن، بعد از اون میتونی لیزر کنی الان خیلی دخترها اینجورین، کشاله ران و زیر ناف که مهم نیست بعدا چونه و دور سینه رو لیزر میکنی ...
    rontgen2021@gmail.com توضیحات بیشتر رو تو ایمیل میتونم بدم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید