شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی درمورد شقاق در کودکان

1. سلام خسته نباشید
    من یه پسر 7ساله دارم که حدودا از 2سال پیش در هنگام دفع مدفوع هر چند وقت یکبار از مقعدش خون می اومد چون این مشکل برای خودم هم قبلا پیش اومده بود و دکتر رفته بودم مقعدش رو که دیدم فکر کنم شقاق دارم یه شکاف کوچک که هر از گاهی ازش خون می آد دارویی که آخرین بار دکتر به خودم داده بود رو براش به صورت موضعی مالیدم و اون واقعا موثره در مورد درمان یبوستش هم سعی می کنم بهش میوه و سبزی بدم تا حدی که بخوره ولی بازم تقریبا اکثر اوقات مدفوعش سفت یا نیمه سفته خواستم بدونم آیا با همین پماد می تونم ادامه بدم البته فقط گاهی که خون می آد براش می مالم
    یا باید کار دیگه ای بکنم
    از راهنماییتون واقعا ممنونم

2. ببینید راه درمان شقاق درمان کردن علت اونه که دوتا بیشتر نیست یا یبوست و یا احتباس مزمن گاز روده. اینجوری که شما نوشتید مشکل از یبوسته. پس اگر یبوست درمان بشه، شقاق هم خوب میشه. چون من خودم این مشکل رو تا حدی داشتم تجربم رو مینویسم. علت یبوست خشک شدن مدفوع به دلیل حرکات کند روده توی بیمار و جذب بیش از حد رطوبت مدفوع هست. حالا شما اگر رطوبت رو به اون برسونید خیلی راحت بیمار میتونه دفع داشته باشه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید