شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

امکان تشخیص سقط جنین پس از یک و نیم سال

1. با سلام
    دختری 23ساله هستم یک بار عقد کردم ولی هرگز بکارتم و ازدست ندادم و حالا هم چندماهه جدا شدم.شهریور 95بعد از رابطه بدون دخول با نامزدم در حمام و بعد در اتاق ( بدون خوردن قرص یا استفاده از کاندوم ) برای مدتی از هم دور ماندیم بعد از اون احساس کسالت و خواب الودگی و عصبی بودن داشتم یکم گیج بودم و از بوی گوشت و روغن و تخم مرغ بدم میومد خیلی میخوابیدم و کمردرد داشتم شبیه موقع پریود موعد پریودم بود و پریود هم نشدم اول فکر میکردم دلیلش شرایط پراسترس زندگیم باشه بعد خودم شک کردم امکان استفاده ازبی بی چک هم نبود احساس عجیبی داشتم و مدام خوابهایی می دیدم که تعبیرش بچه بود کم کم انگار داخل خودم فرو میرفتم تو دنیای دیگه ای بودم گاهی غصه ته دلم غوغا میکرد ولی خیلی اروم بودم و خیلی قوی بودم نمیدونم چی بود تست های محلی که مادربزرگم میگفت مثل تست عسل و معاینه با دست و... رو انجام دادم جواب مثبت بود حس میکردم چیزی تو دلم خیلی اروم میچرخه زیردلم سفت شده بود و... و من که همیشه عاشق ترشی بودم و ازشیرینی متنفر اصلا ترشی نمیخوردم همش چیزای شیرین میخواستم.... ولی بعد یه ضربه خیلی شدید به دلم و کمرم وارد شد که باعث شد دوتا از مهره های کمرم اسیب ببینه و گودی کمرم خیلی زیاد بشه شکمم خیلی سفت و بزرگ شده بود و اصلا توان حرکت نداشتم انقدر که از پهلو به پهلوی دیگه غلتیدن برام سخت بود و شکمم و با دست میگرفتم اندوه زیادی ته دلم بود که باعث میشد تو خلوت همش گریه کنم به خواهرم جریان و گفتم اونم گفت احتمالا باردار بودم بعد از حدود 10 روز برای چندروز کوتاه خون ریزی تیره و لخته مانند داشتم که از لخته های همیشگی درشت تر بود بهد قطع شد و دوسه ماه پریود نشدم منم داروهای محلی میخوردم و مادربزرگم شکمم و کمرم و با دارو سنتی چرب میکرد گفتم شاید واقعا بمونه برام ولی بعد بخاطر کار زیاد دوباره خون ریزی کردم و این باز تکرار شد فقط سنگین بودم شکمم همچنان ورم داشت و حالم بد بود عفونتومثانه شدید گرفته بودم و موهام میریخت خیلی ضعیف شده بودم برعکس قبلش که یکم تپلتر و سفیدتر دیده میشدم انگار پوست و چشمام میدرخشید از اردیبهشت یا فروردین بود که خونریزیم شروعدشد خیلی شدید و تیره بود واین تا مهر 96 ادامه داشت به حال مرگ افتاده بودم جایی که بودیم دکتر نبود بهیار هم چیزی سرش نمیشد مهرماه که رسیدم تو سونو بدون اینکه بگم چیشده گفتن بعد سقط خونریزی طبیعیه و چیزی داخل رحم نمونده! و البته دچار عفونت شدید مثانه و رحم بودم که زده بود به روده و معده و ریه و کبد دیگه نه چیزی میشد بخورم نه دفع داشتم با دارو خونریزی و بند اوردن ولی پریودهام خیلی سخت بود جوری که به حال مرگ میفتادم و یه شبم کلا مردم ولی برگشتم خلاصه حالا با گیاهخواری خیلی بهترم ولی هنوز معدم شدیدارحساسه و ریه عفونت داره و عفونت مثانه و رحمم دیوونم میکنه هرچی انتی بیوتیک میخورم بیفایدست داخل رحمم عفونت باکتریایی دارم و ترشح زرد متمایل به نارنجی خیلی غلیظ  
    سوالم اینه واقعا راه درمان این عفونت چیه؟
    و ایا میشه مطمعن شد من باردار بودم یا نه؟ با تموم نشونه ها ولی دلم میخواد یکی این و تایید کنه!
    من یه ماه پیش رفتم پیش ماما و گفتن پرده بکارتم سالمه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید