شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احساس سوزش آزار دهنده

1. سلام و وقت بخیر
    من حدود هشت ماه دایما در قسمت مجاری ادراریم سوزش آزار دهنده ای رو احساس میکنم به صورتی که دیگه تمرکز برای انجام هیچ کاری رو ندارم دو بار به پزشک متخصص زنان مراجعه کردم و دارو های فنازومکس و فلوکونازول رو مصرف کردم ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نداشت آزمایش کشت ادرار دادم هیچ عفونتی رو نشون نداد در ضمن من ترشح غیر طبیعی و خارش و احساس درد در ناحیه زیر شکمم ندارم
    و الان حدود یک سال و نیمه که هیچ رابطه جنسی نداشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنین که علت این سوزش چی میتونه باشه مرسی

2. علت سوزش ادرار در درجه اول عفونت اداری حالا از نوع باکتری یا قارچ وغیره می باشد پیشنهاد می کنم ازمایشات ادرار هم کشت و هم معمولی u/a و u/c را در یک ازمایشگاه دیگر هم چک کنید در این مدت سعی کنید از لباس زیر را از نوع نخی استفاده کنید و حتما در افتاب خشک کنید ضمنا اگر استخر می روید از ژل مخصوص خانمها استفاده کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. kaivan110 نوشته است: علت سوزش ادرار در درجه اول عفونت اداری حالا از نوع باکتری یا قارچ وغیره می باشد پیشنهاد می کنم ازمایشات ادرار هم کشت و هم معمولی u/a و u/c را در یک ازمایشگاه دیگر هم چک کنید در این مدت سعی کنید از لباس زیر را از نوع نخی استفاده کنید و حتما در افتاب خشک کنید ضمنا اگر استخر می روید از ژل مخصوص خانمها استفاده کنید

ممنون از راهنماییتون به نظرتون علت سوزش ممکنه سوزاک یا کلامدیا باشه؟

4. اگر در معرض الودگی نبوده اید بعد به نظر میرسد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید