شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری خارج از رحمی

1. سلام آقای دکتر من ۱۲ ام  سنو واژینال دادم دکتر گف یه توده ب اندازه ۸*۱۲داخل لوله سمت چپ هست بیمارستان اودم ک اورژانسی آمپول بزنم ولی گفتا مجددا باید سنو بشی دوباره۱۳ ام توی بیمارستان سنو شدم اینبار دکتر سنوگرافی گف توده خارج از لوله سمت چپ درمجاورت آن هست و دوتا چیزم داخل رحم ذیده میشه ک ک معلوم نیس چیه حالا ب اجبار بیمارستان ۴۸ساعت باید بمونم که ۱۵ ام دوباره سنو بدم بنظر شما من الان چکار کنم ؟بخاطر تعطیلاتم بیرون همه جا بستست ک سنوبدم یا پیش دکتر برم
    از سنوی ک توی بیمارستان گرفتن عکس گرفتم ولی باد نیستم عکسشو اینجا بزارم -اینم بگم که اینجا بیمارستان آموزشیه تا الان هیچ دکتر متخصصی بالا سر من نیومده خیلی میترسم تشخیص اشتباه بدن -
    تورو خدا زود جواب منو بدید خواهش میکنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید