شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد مبهم بیضه

1. با سلام خدمت دوستان. داخل سایت جستجو جوی کامل کردم و پاسخ دریافت نکردم که باعث شد پست بزارم،

دوستان بنده اوایل سال 96 جسم سنگینی رو به طور بدی برداشتم دو ماه بعدش درد شدیدی در قسمت اینگویینال پیدا کردم فکر کردم فتقه که با ازمایش سونو تشخیص دادن فتق نیس در کاوینه لنگی چیزی دیده نشد و کلیه سالم و مثانه کمی توی سایز نامناشب بود که کمی ادرار میموند داخل مثانم ولی تشخیص دکتر کشیدگی ربات اینگوینال بود. درد ربات رفته ولی یه درد یادگاری ازش مونده که به بیضه چپ میزنه و دقیقا از در ناحیه اینگوینال میزنه به پایین و اپیدیدم بیضه چپ. بد میشینم یا صاف میکنم خودمو انگار چیزی کشیده میشه و درد به بیضه میزنه دکتر اورولوژیست گفت مشخص نیس درد بزه یا نه و نگران کننده نیس. اما اپیدیدیم چپ بزرگتر از بیضه راستمه روی نمره بگم طناب اپیدیدم چپ 4 سانت باشه واسه راست 2 سانته. لازم به ذکر بنده در سن پنج سالگی عمل باد فتخ سمت راست انجام دادم که باعث شد سیستم بیضه شکل پر عروق تری داره. رگه های کرمی ندیدم تو خودم که واریکسل باشه ولی دردم میره و وقتی وایمیسم زیاد درد تشدید میشه چار ساعتی میزنه میره و باز میاد. این مسئله منو دچار وسواس فکری کرده که چرا اینجوریه، خیلیام میگن طناب اپیدیدم چپ کلا بزرگ تر از راسته. بیضه هام در یک اندازس نه بزرگ نه کوچیک و نه زایده ای داره ولی درد از اپیدیدم میادش به سمت زیرشکم. انتی بیوتیک سفیکسیم 400 هم یک هفته خوردم. اما جواب درستی نگرفتم شخص استرسی هم هستم لطفا جواب کاملی بدین. چون از دکتر رفتنها خسته شدم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید