شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی قهوه ای رنگ و خروج مخاط تیره

1. سلام خسته نباشید اقای دکتر. من ی سوال داشتم. راستش شرایطشو ندارم الان برم دکتر زنان...سوالم اینه. من الان دوسه روزه لکه بینی های قهوه ای رنگ دارم. تاریخ ۲دوره پریود شدنمم این بوده:
    ۱۴تا۲۰ آبان
    (تاریخ دی ماه رو ندارم)
    -۱۸بهمن۱۲بهمن
    البته دقیق ۷رور نبوده.کمتر. در حده ۳ ۴ روز اول خونریزی داشتم. این لکه های قهوه ای رنگ این معنیو میده ک دارم پریودمیشم؟اخه من نمیدونم دوره ها چجوریه. ینی۱۲بهمن پریود شدم این دفه م ۱۲اسفند پریودمیشم؟ امروز ک این پیامو دادم بهتون۱۳اسفنده. یکم زیرشیکمم دردمیکنه و سوزش دارم موقه ترشحا. نگرانم خیلی. ۲۰سالمه و مجردم.البته چون درسم میخونم خیلی استرس دارمو کلن شرایط روحیه خوبی ندارم.و اینکه از روزی ک این لکخ بینیا شروع شد بویه بدی میدادن. اولش تقریبن سبز رنگ بودن. بین سبز و زرد. خیلییی مایع. درحدی ک لباس زیرم خیس میشد کامل. بعد یهو ی چیزه مخاط مانندا تیره رنگ. ازم افتاد. بعده اون همون  لکه بینیایه قهوه ایم شروع شد. میشه لطفن نظرتونو بگید. من سعی کردم هرچی ک لازمه رووبگم بهتون. رابطه جنسیم داشتم ولی خب اتفاقی نیوفتاده. ینی بدون دخول.اونم ۱۹بهمن. ینی یک روز بعد از تموم شدنه پریود شدنم....ممنون میشم جواب بدید

2. [quote="Physiotherapist"]سلام خسته نباشید اقای دکتر. من ی سوال داشتم. راستش شرایطشو ندارم الان برم دکتر زنان...سوالم اینه. من الان دوسه روزه لکه بینی های قهوه ای رنگ دارم. تاریخ ۲دوره پریود شدنمم این بوده:
    ۱۴تا۲۰ آبان
    (تاریخ دی ماه رو ندارم)
    -۱۸بهمن۱۲بهمن
    البته دقیق ۷رور نبوده.کمتر. در حده ۳ ۴ روز اول خونریزی داشتم. این لکه های قهوه ای رنگ این معنیو میده ک دارم پریودمیشم؟اخه من نمیدونم دوره ها چجوریه. ینی۱۲بهمن پریود شدم این دفه م ۱۲اسفند پریودمیشم؟ امروز ک این پیامو دادم بهتون۱۳اسفنده. یکم زیرشیکمم دردمیکنه و سوزش دارم موقه ترشحا. نگرانم خیلی. ۲۰سالمه و مجردم.البته چون درسم میخونم خیلی استرس دارمو کلن شرایط روحیه خوبی ندارم.و اینکه از روزی ک این لکخ بینیا شروع شد بویه بدی میدادن. اولش تقریبن سبز رنگ بودن. بین سبز و زرد. خیلییی مایع. درحدی ک لباس زیرم خیس میشد کامل. بعد یهو ی چیزه مخاط مانندا تیره رنگ. ازم افتاد. بعده اون همون  لکه بینیایه قهوه ایم شروع شد. میشه لطفن نظرتونو بگید. من سعی کردم هرچی ک لازمه رووبگم بهتون. رابطه جنسیم داشتم ولی خب اتفاقی نیوفتاده. ینی بدون دخول.اونم ۱۹بهمن. ینی یک روز بعد از تموم شدنه پریود شدنم.فقط التا بهم خوردن. ممکنه اون ی ذره ابی ک قبل از ارضا شدن خارج میشه باعث حامله شده من شده باشع؟ لطفن جواب بدید خیلی استرس دارم. الان تقریبن دوسه روزه ک خونریزی دارم ولی کم و قهوه ایه تیره همراه با سوزش. ایا این امکان داره ک روزه بعد از تموم شدنه پریود شدنم امکام حامله شدنم با اون ی ذره پیشاب  وجود داشته باشه؟ یاداوری کنم من تا حالا رابطه جنسی نداشتم و باکره م.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید