شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

جلوگیری از خروج منی هنگام جنب و درد شدید در بیضه

1. بنام خدا
    اقای دکتر سلام.من 35سالمه و مجردم. حدود20ماه قبل موقع خواب جنب شدم و ناخوداگاه جلوی خروج منی گرفتم.2روز بعد درد دربیضه داشتم نتیجه سونوگرافی گفت شما واریکوسل چپ (2.5) و راست ( 1.8 ) دارید. آزمایش منی دادم حدود 17میلیون اسپرم بود.یعنی ضعیف.تاچندماه همش کارم گریه و ناراحتی بود و تمام روح و روانم و زندگیم مختل شده بود.چون نمیخواستم سرغ جراحی برم و قرص هم زیاد تاثیر نداشت 5جلسه زالود درمانی رفتم دردم کم شد و باخوردن قرصهایی زیر نظر فوق تخصص ناباروری و کلیه تقریبا دردی حسی نمی کردم ولی زیاد سرپا می ایستادم دردم شروع میشد و روده هایی توی کبیسه بیضه چپم قابل لمس کردن بود ولی به لطف خدا تقریبا از شدت ناراحتیم کم شده بود. چندشب پیش جنب شدم ناخوداگاه جلوگیری خروج منی بادستم گرفتم تا به دستشویی برسم دست خودم نبود خواب بودم.از همون لحظه به بعد تا الان دوباره همون درد  و بدبختی 20ماه قبل اومد سراغم و تمام روح و روانم را از بین برده و نگرانم.از ترس اینکه ممکنه نتونم بچه دار بشم ازدواج نکردم که خانمی را بدبخت نکنم و این مسئله توی این سن منو شدید نگران و گوشه گیر کرده.تورا بخدا تورا به این شب شهادت حضرت (س) قسمتان میدهم چیکار کنم؟ برم دوباره قرص بخورم و زاود درمانی؟ پارسال 2بار زالو روی بیضه هام گذاشتم کلا 1 میلیون توان برای 5 جلسه هزینم شد. نمیدونم چیکار کنم. خجالت میکشم مشکلم به خانوادم بگم.تورابخدا مغزم درست یاریم نمیکنه بمن بگید چیکار کنم. ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید