شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تحریک پذیری حلق و تهوع شدید

1. سلام
    در انجمن گوش و حلق و بینی یک نفر مشابه این سوال رو نوشته قبلا ولی متاسفانه الان نمیشه اونجا ارسال جدید انجام داد برای همین اینجا میپرسم...
    من یک زن ۳۶ ساله هستم که در ۱۱سالگی عمل لوزه انجام دادم. مدتها سینوزیت مزمن داشتم و با هیچ آنتی بیوتیکی حریفش نشدم طوری که از آبان تا اردیبهشت هدبند داشتم و سردرد و آبریزش و ...
    بلخره به طور تجربی با شستشوی مداوم بینی، صبح و شب، تقریبا سینوزیتم درمان شده مگر اینکه آنفولانزا بگیرم.
    الان به طور معمول ترشح پشت حلق ندارم اما تقریبا دو ساله به محض وارد کردن مسواک به دهن، تهوع شدید دارم. درست نمیتونم مسواک بزنم و همیشه مسواکم نیمه کاره میمونه حتا آب نمک هم نمیتونم غرغره کنم و به خمیردندان هم ربطی نداره با مسواک خالی هم تهوع ایجاد میشه. پیش متخصص گوش و حلق و بینی رفتم گفت مشکلت فکری و روانیه. ولی فرقی نمیکنه که استرس داشته باشم یا نه همیشه مسواک و لقمه های بزرگ غذا اذیتم میکنه. واقعا نگران دندونام هستم. نخ دندون هم به محض تماس نوک انگشت با انتهای زبان منجر به تهوعم میشه.
    بعد از ایجاد تهوع، ترشحات لزج کشدار بیرنگ از حلق و بینی دارم که تهوعم رو تشدید میکنه...
    چکار کنم؟ راهنمایی کنید. متخصصی که پیشش رفتم بهترین متخصص شهرمونه و گفت درمان نداره...
    هرچی میگذره بدتر میشه بی دلیل وسط غذا خوردن پیش میاد...

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید