شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اسهال و تهوع به مدت 4 ماه

1. با سلام، من دختری 23 ساله هستم؛ حدود 4 ماه هستش که به دلیل مشکلاتی که بیماریم برام ایجاد کرده نمیتونم به طور طبیعی و موثر زندگی کنم و به درس و اهدافم برسم. ممنون میشم اگه با دقت علائم من رو بررسی و نظر خودتون رو اعلام کنید.
    بنده حدود 4 ماه پیش به بیماری اسهال همراه با حالت تهوع نسبتا شدید مبتلا شدم. اسهال با فشار از مقعد من بیرون میزد گفتم لابد عفونت روده ای چیزیه قرص مترونیدازول و دمیترون برای پیشگیری از تهوع مصرف کردم. این دفعه بعد از چند روزی خوب شدم ولی بعد از اون من دائما درگیر اسهال، تهوع شدید، درد شکم، گرفتگی قفسه سینه و گاها درد پهلو بودم و حس میکردم چیزی توی گلوم گیر کرده. موقع اجابت مزاج به شدت بدنم یخ میکرد و احساس سرما میکردم و میلرزیدم. این در حالی بود که موقع بلع هیچ مشکلی نداشتم. من برای مشکل معده م از یکی دو سال پیش گاهی قرص فاموتیدین مصرف میکردم که تو این چهار ماه اخیر شروع به مصرف قرص کلیدینیوم سی کردم. به دکتر فوق تخصص گوارش مراجعه کردم ایشون معاینه کردن و سوالاتی پرسیدن و تشخیص دادن که مشکلی ندارم. دو قلم دارو برای من تجویز کردن که یکی رابزول بود و دیگری رو به خاطر ندارم. در مدتی که داروهای دکتر رو مصرف میکردم بنا به پیشنهاد پدرم که بیشتر از شرایط  من آگاه بودن قرص مترونیدازول رو هم مصرف کردم. یکی دو هفته ای که این سه قلم دارو رو استفاده میکردم بهترین شرایط رو داشتم. ناگفته نماند که رژیم غذایی نسبتا سالمی هم داشتم مثلا غذای سلف دانشگاه رو نمیخوردم، فست فود و لبنیات هم نمیخوردم. ولییی باز هم خوب نشدم.......با قطع کردن قرص کلیدینیوم سی خیلی از علائم بهتر شدن و الان مدتیه گاهی خوبم و چند روزی در هفته حالت تهوع دارم (البته نه به شدت قبل)، اسهال و کمی هم لرز به علاوه درد خفیف شکم.....خودم فکر میکردم خوردن لبنیات بدترم میکنن ولی با قطع مصرف لبنیات خیلی تغییری تو وضعیت من ایجاد نشد....موقع این مشکلات احساس بی حسی و سستی بدن میکردم... دوست داشتم فقط کنار شوفاژ بشینم....لطفا راهی پیش پای من بگذارید...من واقعا دیگه خسته شدم...
    لطفا به بیماری های عدم تحمل کربوهیدراتها، روده تحریک پذیر، انواع عفونت ها و سرطان ها توجه خاص داشته باشید...موقع مطالعه در این خصوص علائمی شبیه ایم بیماری هارو داشتم!!!
    سپاس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید