شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماری جنسی سوزاک

1. سلام خسته نباشید.من هفته پیش رابطه ازپشت دشتم بادوست پسرم .بعد ازچنددر  روز ناحیه تناسلیش احساس سوزش وخارش میکردکه دکتر رفت وبهش گفته بود سوزاک داری من هیچ علائمی ندارم.بعدبهش دارو داد بود امپول وسرم که هم برای خودش استفاده کنه هم برای من.من به بیماریتان مراجعه کردم برای زدن سرم وامپول ها چون نسخه برای من نبود تزریق نکردن.و من الان دارو های ازیترومایسین  داکسی سیکلین مترو نیندازول مصرف میکنم ایا مصرف مداوم این دارو های کافیه یا نیاز به امپول و سرم که دادن هست؟؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Mr_Maryam7 نوشته است: سلام خسته نباشید.من هفته پیش رابطه ازپشت دشتم بادوست پسرم .بعد ازچنددر  روز ناحیه تناسلیش احساس سوزش وخارش میکردکه دکتر رفت وبهش گفته بود سوزاک داری من هیچ علائمی ندارم.بعدبهش دارو داد بود امپول وسرم که هم برای خودش استفاده کنه هم برای من.من به بیماریتان مراجعه کردم برای زدن سرم وامپول ها چون نسخه برای من نبود تزریق نکردن.و من الان دارو های ازیترومایسین  <a>داکسی سیکلین</a> مترو نیندازول مصرف میکنم ایا مصرف مداوم این دارو های کافیه یا نیاز به امپول و سرم که دادن هست؟؟

سلام،
    اگر تشخیص سوزاک در شریک جنسی شما قطعی است، شما حتما باید دارو را مصرف کنید چون ممکن است عفونت داشته باشید و هیچ علایمی نداشته باشید. اگر هم به درستی درمان نشوید احتمال عفونت مجدد خواهد بود.
    اگر امکان استفاده از داروی تزریقی را دارید، بهتر است از آمپول استفاده کنید چون کارایی بهتری دارد.
    ولی اگر نمی توانید داروهای تزریقی مصرف کنید، قرصهایی که دارید را به صورت زیر مصرف کنید:
    قرص سفکسیم 400 یک عدد
    قرص آزیترومایسین 1 گرم (قرصها 250 میلیگرمی است، پس باید 4 قرص با هم بخورید)
    یعنی کلا باید 5 قرص را با هم بخورید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید