شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بارداری در باکره گی

1. سلام
    من دختره باکره 17 ساله ای هستم که نامزد کردم. تو عرض یه ماه رابطه مقعدی داشتم ولی یکی دو بار مایع منی علاوه بر مقعد رو واژنم هم ریخته شده و بلافاصله شستم و تمیزش کردم ولی دارویی برای پیشگیری از بارداری مصرف نکردم.
    الان حدوده بعد 3 روز تاخیر در پریودی از دیروز پریود شدم ولی مثل قبلنا نیست. همیشه که روزهای اول خون نسبتا بیشتری میومد این دفعه کم میاد و به رنگ قرمز روشن و بعضا قهوه ای تیره هستش.
    در ضمن علاوه بر کمر درد معمول اینبار شکم درد هم اضافه شده.
    از راهنماییتون ممنون میشم اگه کمکم کنید اینکه اینا از علائم بارداری هست یا ازاسترسی که این چند روزه میکشم هستش ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. saes نوشته است:
    سلام
    من دختره باکره 17 ساله ای هستم که نامزد کردم. تو عرض یه ماه رابطه مقعدی داشتم ولی یکی دو بار مایع منی علاوه بر مقعد رو واژنم هم ریخته شده و بلافاصله شستم و تمیزش کردم ولی دارویی برای پیشگیری از بارداری مصرف نکردم.
    الان حدوده بعد 3 روز تاخیر در پریودی از دیروز پریود شدم ولی مثل قبلنا نیست. همیشه که روزهای اول خون نسبتا بیشتری میومد این دفعه کم میاد و به رنگ قرمز روشن و بعضا قهوه ای تیره هستش.
    در ضمن علاوه بر کمر درد معمول اینبار شکم درد هم اضافه شده.
    از راهنماییتون ممنون میشم اگه کمکم کنید اینکه اینا از علائم بارداری هست یا ازاسترسی که این چند روزه میکشم هستش ؟

سلام،
    با توجه به اینکه پریود شدید، باردار نیستید.
    مهم پریود شدن است و میزان و کیفیت آن ممکن است در ماه های مختلف فرق داشته باشد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید