شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تخمک گذاری و قرص های اورژانسی

1. سلام .میشه جواب سوال منو بدین.من خوندم کل مطالبو ولی نتونستم بفهمم.و ب جواب نرسیدم.
    11ابان شروع پریودی بوده.14 ابان رابطه داشتم.1ساعت بعد و 12 ساعت بعدش قرص 1/5مصرف کردم.چن ساعت بعد خون پریودی قط شده.16زعفران مصرف کردم.18ام تا 23 خونریزی داشتم.
    این خونریزی مال زعفرونه ک خون پریودیم ک قط شده بودو باز ب جریان انداخته یا ماله قرصاص.
    من ی سوال دارم ک تو این مطالب حرفی درموردش زده نشده توروخدا جوابمو بدین.
    باتوجه ب اینکه سیکل 28 روزه دارم.و 11 آبان شروعش بوده از 21تا 27 دوره ی تخمک گداریم میشه.اسپرم 7_8روز زنده میمونه.با مصرف قرص اورزانسی این اسپرم وارد شده در 14 ابان تا 21 زنده میمونه ک ب تخمک گداریم تو 21 آبان برسه؟ممکنه اینجا بارداری اتفاق بیفته یا اینکه من خیالم با اون خونریزی راحت بشه...من حتی شک دارم ک اون خونریزی بخاطر زعفرونه.توروخدا راهنماییم کنید راجب این قضیه توضیح بدین برام.

2. ۱۴ ابان یعنی سومین روز پریود رابطه داشتین که تو این مواقع احتمال بارداری خیلی کم هست بعد اینکه قرص مصرف کردین باعث قطع خونریزی شده بله زعفران قاعده اور هست باعث خونریزی میشه

به طور کلی تخمک گذاری ۱۲ تا ۱۶ روز قبل پریود انجام میشه
    یک دوره پریود هم از اولین روز خونریزی تا خونریزی ماه بعد محاسبه میشه

اسپرم تو خارج از یدن میمره داخل بدن هم شرایطی داره گرم باشه اسیدی باشه حالا شما موقع پریودی نزدیکی داشتین و اینکه بعد تخلیه هم خون خارج شده هم منی خارج میشه هم ادرار کردین و قرص هم که مصرف کردین دیگه تخمک های اماده برای بارور شدن رو هم از بین میبره پس کاملا خیالتون راحت باشه و جای هیچ نگرانی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید