شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

علت لکه ی عجیب بعد از دوره پریود

1. باسلام ممنون از سایت خوبتون.
    من تو اخرین دفعه ای که پریود شدم لکه ی عجیبی دیدم.لکه ی خون نبود و حتی ترشح قهوه ای تیره یا لخته هم نبود
    تو اخرین روز پریودم فکرمیکردم تموم شده دوره اش و خود ارضایی داشتم اونم بامالش کلیتوریس و لب ها خیلی اروم.به دهانه واژن دست نزدم اصلا.
    اما فردای اون روز این لکه عجیب رو دیدم.لکه چیزی بین نارنجی  قهوه ای بامقدارخیلی کم از ترشحات سفیدرنگ در لابه لای این لکه عجیب .و لکه خشک شده به سرعت.چون روز بعد هیچ احساس تری نداشتم برخلاف خون قاعدگی.
    این لکه رو هم قبلا( در اوایل خودارضایی) یک بار دیدم اونم بعد خودارضایی . ولی اون زمان انگشتم رو به پهنا روی وسط لبها میمالیدم بافشار وخودم شک کرده بودم که این لک خونه و حتما پردم آسیب دیده.اما الان دیدن دوباره این لکه عجیبه.بااینکه اصلا دست به دهانه واژن نزدم.
    سوالی که دارم این لکه ها چی هستن؟خطرناکن؟یا واژن من اسیب  دیده یااینکه علائم عفونت هست؟
    وهینطور در اولین باری که این لکه رو دیدم ممکنه پرده ام اسیب دیده باشه؟ باتوجه به اینکه از روی کنجکاوی به داخل  و وسط لب ها کاملا انگشت کشیدم واصلا اطلاع نداشتم که پرده در خارج واژنه . اگه لزوم به معاینه پزشکی هست حتما منو راهنمایی کنید نگران این لکه هام نیاز به توضیح بیشتر هم هست درخدمتم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

2. Shahrzad1331 نوشته است: باسلام ممنون از سایت خوبتون.
    من تو اخرین دفعه ای که پریود شدم لکه ی عجیبی دیدم.لکه ی خون نبود و حتی ترشح قهوه ای تیره یا لخته هم نبود
    تو اخرین روز پریودم فکرمیکردم تموم شده دوره اش و خود ارضایی داشتم اونم بامالش کلیتوریس و لب ها خیلی اروم.به دهانه واژن دست نزدم اصلا.
    اما فردای اون روز این لکه عجیب رو دیدم.لکه چیزی بین نارنجی  قهوه ای بامقدارخیلی کم از ترشحات سفیدرنگ در لابه لای این لکه عجیب .و لکه خشک شده به سرعت.چون روز بعد هیچ احساس تری نداشتم برخلاف خون قاعدگی.
    این لکه رو هم قبلا( در اوایل خودارضایی) یک بار دیدم اونم بعد خودارضایی . ولی اون زمان انگشتم رو به پهنا روی وسط لبها میمالیدم بافشار وخودم شک کرده بودم که این لک خونه و حتما پردم آسیب دیده.اما الان دیدن دوباره این لکه عجیبه.بااینکه اصلا دست به دهانه واژن نزدم.
    سوالی که دارم این لکه ها چی هستن؟خطرناکن؟یا واژن من اسیب  دیده یااینکه علائم عفونت هست؟
    وهینطور در اولین باری که این لکه رو دیدم ممکنه پرده ام اسیب دیده باشه؟ باتوجه به اینکه از روی کنجکاوی به داخل  و وسط لب ها کاملا انگشت کشیدم واصلا اطلاع نداشتم که پرده در خارج واژنه . اگه لزوم به معاینه پزشکی هست حتما منو راهنمایی کنید نگران این لکه هام نیاز به توضیح بیشتر هم هست درخدمتم.پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

سلام دوست خوبم
    ابتدا خدمتتون عرض کنم که پرده بکارت در خارج از واژن نیست بلکه در ورودی واژن قرار گرفته.
    این لکه ها که توصیف کردید مربوط به خودارضایی و فعالیت تخمدانها و هورمونهای جنسی میشند و اینکه میگید رنگش عجیب بوده ممکنه بخاطر بقایای خون قاعدگی بوده...در هر صورت حین و بعد از خودارضایی شما ترشحات و لکه های ناچیزی خواهید دید که در کل مورد خاصی نیست.
    هیچ ربطی به آسیب دیدن واژن یا پرده بکارت نداره...پرده با خودارضایی سطحی و خارج واژن آسیب نمیبینه اما بهتره که این عمل را ترک کنید چون عوارض دیگری خواهد داشت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید