شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تغییر شکل مدفوع و خون در مدفوع

1. سلام
    بنده 29 ساله هستم..دو بار آبسه مقعدی داشتم که با جراحی سرپایی حل شد.
    آبسه دوم ، 6 سال پیش بود..بعد از اون..خون ریزی با مدفوع داشتم و تغییر شکل مدفوع ..
    گفتم شاید عوارض عمل باشه..دو سه ماه گذشت و خوب شد
    3 سال پیش باز درد آبسه ای داشتم ، رفتم دکتر .. یه سری دارو داد.گفت بخور اگه خودش نترکید بیا عمل.که خوشبختانه یک روز صبح خون ریزی از مقعد داشتم و حل شد
    اما مشکلی که هست ، بعضی مواقع مدفوعم مثله سنگ میشه (سفت و لایه لایه ، وقتی میخوره تو سنگ دستشویی ، صدای سنگ میده) وقت سفت میشه...5-6 سانت که مدفوع خارج بشه ، بعد مدفوع نرم میشه
    خون ریزی هم گاهی وقت ها هست..خیلی وقت ها هم نیست چیزی نیست که بگم همیشه هست
    الان چند روزی هست که در مقعد درد دارم..وقتی خودمو جمع میکنم.درد میگیره .. بواسیر هست یا مشکل خاص دیگه ای هست؟
    مدفوع هم وقتی نرم هست ، انگار از یک شابلون رد میشه و انگار ضلع داره..عین خمیرباریا هست..اون شکلی میشه
    زمان هایی که موهای زائد رو نظافت می کنم..وقتی نشستم انگار باد معده ازم خارج میشه..نه صدا و نه بویی . ولی خودم بین پاهام حسش می کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید