xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد



عدم نعوظ و سردرد هنگام مصرف قرص

  1. با سلام خدمت آقای دکتر
    بنده 34 سال سن دارم و 9 سال است که متاهل هستم ،جدیدا دچار مشکل نعوظ در هین رابطه شده ام . و تا وقتی از قرص استفاده می کنم نعوظ خوبی دارم  ولی وقتی که استفاده نمی کنم مجددا دچار مشکل می شوم
    راه درمان قطعی چیست ؟
    تا کی باید قرص مصرف کنم ؟ وقتی قرص می خورم دچار سردرد شدید می شم .
     
    hadi2334, چهار‌شنبه 29 شهریور 1396 - 15:52




تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.07 ثانیه (42)