شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دردشکم بعد از تحریک شدن خانم

1. سلام و عرض خسنه نباشی!
    من تازه عضو این سایت شدم قبلن صرفا از مطالب دیگران استفاده میکردم اما الان یه سوال ضروری پیش اومده که در انجمن ها نمونه اش رو پیدا نکردم.

من و دوس دخترم تقریبا یک سالی هست با هم آشنا شدیم و هر روز رابطمون گرمتر و صمیمی تر میشه
    تقریبا دو ماهی است که به خاطر من و درخواست من‌ با هم دیگه س*س چت میکنیم.
    طبق گفته ی دوس دخترم اون هم بعضا تحریک میشه و لذت میبره و کمی هم شرتش خیس میشه.
    اما دو دفعه پیش بعد از تحریک زیر شیکمش درد شدید گرفت (تخمدان سمت چپ)
    و دفعه ی پیش هم که خیلی تحریک شد فرداش پریود شد. البته نزدیک روزهای پریودش بود ولی این دفعه چند روز زودتر و باشدت بیشتری شده
    حالا هم من هم خودش نگران این موضوع شدیم که نکنه این تحریک هایی که میشه و صرفا با حرف زدنه براش خطری داره یا باعث نامنظم شدن دوره اش بشه
    چون موقع صحبت خودش هم هیچ دستی به دستگاه تناسلیش یا جاهای تحریک پذیر دیگش نمیزنه و صرفا با گوش کردن و تجسم کردن تحریک میشه

خیلی ممنون میشم که با توضیحات کاملتون مثل همیشه موضوع رو برام روشن کنید که آیا این کار نوعی خودارضایی محسوب میشه؟‌ و اگر میشه همون عوارض خودارضایی رو در پی داره؟ و کلن به این کار میتونیم ادامه بدیم با خیر؟

2. Mr_masa نوشته است:

خیلی ممنون میشم که با توضیحات کاملتون مثل همیشه موضوع رو برام روشن کنید که آیا این کار نوعی خودارضایی محسوب میشه؟‌ و اگر میشه همون عوارض خودارضایی رو در پی داره؟ و کلن به این کار میتونیم ادامه بدیم با خیر؟

سلام،
    بله این کار می تواند نوعی خودارضایی محسوب شود، علایمی که گفتید (درد شکم و ...) جای نگرانی ندارد و ممکن است بعد از هر ارضایی رخ دهد و خطری فرد را تهدید نمی کند. در تغییر زمان عادت ماهانه باید علل دیگر (کیست، تغییرات هورمونی) بررسی شود.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید