شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خسته شدم از بوی بد دهان

1. سلام
    خواهش میکنم راهنماییم کنید
    من از بچگی بوی بد دهان داشتم یعنی از وقتی یادم میاد این مشکل همرام بود.
    دکتر حلق و بینی رفتم یکی گفت لوزه هات حفره داره باید عمل کنی بعد به یه دکتر دیگه مراجعه کردم گفتن نه لوزه هات مشکلی نداره کوچیک و سالمه و عمل نمیخاد. گفتم من حس میکنم یه چیزی همیشه اونجا هست گفت اون ترشحات طبیعیه لوزه ته.
    و گفت مشکل تو ریفلاکس معده ست که حلقت کاملاً چروکیده ست. و پنتوپرازول بهم داد که الان یک ماهه میخورم.
    روزی دوبار مسواک میزنم صبح و شب. زبانم رو هم مسواک میزنم که قبلاً نمیزدم زبانم همیشه رنگش سفیده و الان یک هفته س داهانشوییه کلرید هگزیدین استفاده میکنم صبح و شب و نخ دندان هرشب یه مقدار کمتر شده یعنی الان خودم بویی حس نمیکنم قبلاً خودم بوشو حس میکردم ولی در برخورد با دیگران از حالات اونها متوجه میشم هست و خیلی هم زیاده.
    دکتر متخصص بیماری های دهان رفتم گفت کاملاً سالمی مشکلی تو دهنت نیست و هیچ بویی نداره و اگه زیاد پیگیر شی میفرستمت روانپزسک. نمیدونم چرا اون متوجه بوی دهانم نشد
    عکس از دندونام هم گرفتم پوسیدگی آنچنانی ندارم فقط یکی از دندونام که قبلاً عصب کشی کرده بودم یه طرفش شکسته که باید ترمیم بشه.
    کلاً دیگه خسته شدم رو روحیه م اثر گذاشته و دارم داغون میشم. تو گلوم و بینیم همیشه خلط دارم یه کم . حتی وقتی سرما نخوردم انحراف بینی هم دارم.
    خواهش میکنم بهم بگین به جه دکتری مراجعه کنم و مشکل من از چیه
    دیگه خودم نمیدونم چیکار کنم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید