xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه قهوه ای بعد از مصرف قرص عفونت

  1. سلام . من مدتى قبل به دليل عفونت خفيفي كه در آزمايشم نشان داده شده بود از قرص استفاده كردم به مدت ٣ روز،روزي ٣ عدد و بعد از اون در زمان پريودم كه الانه به جاى خون لك قهوه اى دارم از طرفى بيشتر از ٢ هفته پيش با نامزدم نزديكي داشتم ولى به هيچ وجه مايع منى داخل يا حتي اطراف هم ريخته نشد. اما اين لكه هاى قهوه اى منو نگرانِ بارداري كرده از طرفي هم فكر ميكنم شايد براي دارو باشه.ممنون ميشم كمك كنيد خيلي نگرانم
     




  2. Sarahosseini608 نوشته است: سلام . من مدتى قبل به دليل عفونت خفيفي كه در آزمايشم نشان داده شده بود از قرص استفاده كردم به مدت ٣ روز،روزي ٣ عدد و بعد از اون در زمان پريودم كه الانه به جاى خون لك قهوه اى دارم از طرفى بيشتر از ٢ هفته پيش با نامزدم نزديكي داشتم ولى به هيچ وجه مايع منى داخل يا حتي اطراف هم ريخته نشد. اما اين لكه هاى قهوه اى منو نگرانِ بارداري كرده از طرفي هم فكر ميكنم شايد براي دارو باشه.ممنون ميشم كمك كنيد خيلي نگرانم



    سلام
    جای نگرانی نیست...لکه های قهوه ای مربوط به همون قرصی میشه که در حال مصرفش هستید...حتما تحت نظر پزشکتون دوره درمان را کامل کنید و اصلا دارو را قطع نکنید.
     
    این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (45)