شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کورک در کیسه های بیضه

1. با سلام
    حدود یک ماه پیش متوجه برآمدگی در پشت و قسمت انتهایی یکی از کیسه های بیضه خودم شدم. این برآمدگی درد و خارش ندارد و تا حدی قرمز رنگ است ولی شبیه به جوش نیست (سر آن باز نیست) و گاهی کوچکتر و گاهی بزرگتر است.
    اوایل خیلی به آن اهمیت ندادم چون سابقه جوش هایی در ناحیه تناسلی خودم داشتم که بعد از مدتی بدون درمان رفع شده بود. اما این بار چون به نظرم رسید طولانی شد به اورولوژیست مراجعه کردم. ایشان پس از معاینه سرپایی عنوان داشتند که این برآمدگی کورک است و به زودی سر باز خواهد کرد و پماد آسیکلویر تجویز کردند.
    اما با وجود اینکه 4 روز هم از تاریخ مراجعه به پزشک می گذرد و پماد را هم استفاده کردم، تغییری در وضع برآمدگی نمیبینم (شاید فقط اندکی بزرگتر شده است).
    آیا با توجه به اینکه پزشک هیچ آزمایشی تجویز نکرد؛ امکان دارد تشخیص ایشان اشتباه بوده باشد؟
    کمی نگران هستم. آیا به اورولوژیست دیگری مراجعه کنم؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید