شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کم کاری تیروئید و عدم قاعدگی

1. با سلام خدمت شما                                                                                                                اسم من شبنم است و15 سال سن دارم اهل مشهد هستم راستش 2سال پیش من پریود شدم ولی بعد از ان دیگر نشدم ومادم من را پیش یک متخصص غدد برد دکتر هم بعد از معاینه گفت که شما کم کاری تیروئید داری وبعد برای من چند نوع دارو تجویض کرد من هم شروع به خوردن داروها کردم ولی بعد از خوردن چند روز دارو عادت ماهانه راشدم ولی با درد بسیار شدید وبعد از این ماجرا خودم سر خود قرصها را قطع کردم ودیگر عادت ماهانه نشدم ودیگر بعد از این ماجرا دکتر هم نرفتم بعد کم کم موهای بنم رو به افزایش رفت و کم حوصله وعصبی شدم و با اسرار خانواده ام بعد از چند ماه دوباره به همان متخصص غدد مراجعه کردم وایشان دوباره یکسری دارو برای من تجویض کردند من هم با هر بدبختی ودرد شدیدی که در زیر دا وپهلوهای خود داشتم دوره ی دارو ها را تمام کردم ولی بعد از ان دیگر عادت ماهانه هم نشدم ودیگر دکتر هم نرفتم ونا امید شدم می خواستم به من کمک کنید وبگویید چه مشکلاتی برایم پیش می ایدو خطری هم دارد و باید چه کار کنم                                                                                      با تشکر از شم Embarassed شبنم Question shabnam3663@yahoo.com

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. shabnam3663 نوشته است: با سلام خدمت شما                                                                                                                اسم من شبنم است و15 سال سن دارم اهل مشهد هستم راستش 2سال پیش من پریود شدم ولی بعد از ان دیگر نشدم ومادم من را پیش یک متخصص غدد برد دکتر هم بعد از معاینه گفت که شما کم کاری تیروئید داری وبعد برای من چند نوع دارو تجویض کرد من هم شروع به خوردن داروها کردم ولی بعد از خوردن چند روز دارو عادت ماهانه راشدم ولی با درد بسیار شدید وبعد از این ماجرا خودم سر خود قرصها را قطع کردم ودیگر عادت ماهانه نشدم ودیگر بعد از این ماجرا دکتر هم نرفتم بعد کم کم موهای بنم رو به افزایش رفت و کم حوصله وعصبی شدم و با اسرار خانواده ام بعد از چند ماه دوباره به همان متخصص غدد مراجعه کردم وایشان دوباره یکسری دارو برای من تجویض کردند من هم با هر بدبختی ودرد شدیدی که در زیر دا وپهلوهای خود داشتم دوره ی دارو ها را تمام کردم ولی بعد از ان دیگر عادت ماهانه هم نشدم ودیگر دکتر هم نرفتم ونا امید شدم می خواستم به من کمک کنید وبگویید چه مشکلاتی برایم پیش می ایدو خطری هم دارد و باید چه کار کنم                                                                                      با تشکر از شم Embarassed شبنم Question shabnam3663@yahoo.com

سلام،
    به نظر من حتما به درمانی که پزشکتان برای شما شروع کرده ادامه دهید. در صورتی که غده تیروئید شما مشکل داشته باشد (کم کاری تیروئید) علاوه بر اختلالات قاعدگی مشکلات دیگری مثل ضعف و خستگی، خشکی پست، احساس سرما، ریزش مو، اختلال در تمرکز و حافظه، یبوست، افزایش وزن، تنگی نفس، خشونت صدا و اختلال شنوایی ممکن است در شما ایجاد شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید