شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا من واریکوسل دارم؟

1. سلام من 18سالمه و اولین باره که تو این سایت نظر می دم من از سن 16سالگی خودارضایی می کردم ولی از کار خودم ناراحت بودم به همین خاطر تصمیم به ترکش گرفتم و از اوایل امسال شروع به ترکش کردم اما یه مشکل برام پیش اومد بعد حدود سه تا چهار هفته همراه با ادرار منی خارج می شد (سیفد رنگ بود و لزج مثل منی) و شدیدا هم گرم مزاج می شدم و با کمترین چیزی تحریک می شدم بعد هر بار ادرار هم باید یک ساعت خودمو می شستم تا تموم شه ترشحات خروجی آخرشم کم میاوردم و باز خود ارضایی می کردم تا یه ماه بعد دوباره...  بعد یه مدت این اتفاقا باعث شد که ارادمو از دست بدم و دوباره خودارضاییم رو هروز یا بیشتر روزا انجام بدم اواسط تابستون امسال دوباره تصمیم به ترکش گرفتم اما مشکلم بدتر شده حالا بعد دوهفته معمولا همون خروج منی با ادرار رو دارم و بعد چند روزم بعد از خروح منی با ادرار درد دارم توی بیضه و ناحیه مثانه(اینطورکه می دونم جاهایی که پروستات هست درد می گیره و به مثانم هم فشار میاد) وقتیم که راه برم این درد بیشتر می شه ولی اگه خود ارضایی کنم هرچند وقت یبار این مشکلا برام پیش نمیاد توی نظرات سایت خوندم که واریکوسل یسری نشونه هاش به من می خوره درضمن بگم که درد تو بیضه چپه بیشتر و به نظرم کوچیکتره یکم بیضه چپم می خواستم ببینم منم واریکوسل دارم؟ اگه نه مشکلم چیه؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید