شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان تنبلی تخمدان با متفورمین و پروژسترون

1. با سلام..به دلیل تنبلی تخمدان خفیف (هر ماه پریود میشدم اما با تاخیر..فقط یک ماه نشدم که به پزشک مراجعه کردم)، پس از اولین مراجعه پریود شدم و از همان تاریخ (20 آبان ) تا کنون قرص متفورمین مصرف میکنم..قرص مدروکسی پروژسترون هم یکبار در طول این مدت از روز 14 سیکل به مدت 10 شب استفاده کردم و دقیقا در همان تاریخ ماه قبل پریود شدم(20 آذر) .پس از پاک شدن در 27 آذر، درد قاعدگی هنوز هست البته نه خیلی زیاد..درد بیشتر در قسمت کشاله ران میباشد..مشکل خاصی در من وجود ندارد؟ همین شیوه درمان را ادامه دهم..مجرد هستم و 25 ساله..در ضمن در یک سال اخیر استرسهای روحی زیادی را تحمل کردم...چند روز دیگه مراسم ازدواجم هست و این حس بیماری اذیتم میکنه...ممنون از شما و پوزش از طولانی شدن سوالم...

2. سلام خسته نباشید اقای دکتر من تنبلی تخمدان وکیست دارم البته بعد از خوردن دو دوره کلومیفن کیست گرفتم وحامله هم نشدم سه ماهه قصد بارداری دارم اما حامله نمی شوم  دکتر برایم ازمایش هورمن ومتفورمین برای یک ماه و÷رزسترون برای 6ماه نوشته سونو داخل رحمی هم انجام دادم تخمک سمت راستم تخمک گذاری خوبی بعد از خوردن کلومیفن داشت اما حامله نشدم  سوالم اینه که دکتر برایم یک ماه متفورمین نوشته می تونم تا شش ماه خودم متفورمین بخورم ضرری برای بدنم ایجاد نمی کنه در ضمن من روزی دو عدد متفورمین می خورم   وایا این ازمایشی که برای تنبلی تخمدان  می فرستن نازایی را نشان می دهد در صورت مشکل دارو دارد یا نه وسوال سومم اینه که دکترم ازمایشات قبل از بارداری منو فرستاده این ازمایشات اجباریه بری موقع زایمان وسزارین باید این برگه ازمایش را برای بیمارستان داشت یا برای ÷رونده سازی دوران بارداری اگه این ازمایشات را انجام ندیم برای زایمان مشکل ایجاد می شود اگر حامله شوم وبعد ازمایش بدهم اگر خدانکرده مشکلی داشته باشم می توانم از دارو استفاده کنم چون حامله ام ضمن من عادات ماهانه ام هم بعضی مواقع قطع می شود  واینکه من دو دوره کلومیفن خوردم حامله نشدم وکیست گرفتم به جز کلومیفن داروی تحریکی تخمدان دیگری وجود دارد یا نه تورو خدا جوابمو بدید خیلی استرس دارم باتشکروایا نیاز برای گرفتن عکس رنگی هست اگه عکس بگیرند چسبندگی ها برطرف می شود اگر برطرف نشود چه باید کرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید