شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لاغری مفرط

1. سلام لاغری مفرطی دارم 19 سال دارم و 7 ماه ازدواج کردم از لاغری رنج می برم
    می خواستم ببینم برای بزرگک کردن سینه و باسن چیزی توصیه می کنین خواهش می کنم این دفعه جواب بدید  Sad

2. simintanha نوشته است: سلام لاغری مفرطی دارم 19 سال دارم و 7 ماه ازدواج کردم از لاغری رنج می برم
    می خواستم ببینم برای بزرگک کردن سینه و باسن چیزی توصیه می کنین خواهش می کنم این دفعه جواب بدید  Sad

سلام،
    لاغری، علل بسیار مختلفی دارد و نمی توان بدون ارزیابی توصیه خاصی نمود.
    قسمت اعظم بافت پستان از چربی تشکیل شده و وابسته به چربی کل بدن می باشد و با افزایش وزن کلی بدن پستانها هم بزرگتر خواهند شد. باسن هم علاوه بر بافت چربی، از چند لایه عضله تشکیل شده که می توان با انجام تمرینات ورزشی بخصوص آنها را بزرگتر نمود.

3. سلام مشکل من اینه   اصلا چاق نمیشم لاغرتر می شم ولی اصلا وزن اضافه نمی کنم  Sad

4. simintanha نوشته است: سلام مشکل من اینه   اصلا چاق نمیشم لاغرتر می شم ولی اصلا وزن اضافه نمی کنم  Sad

سلام،
    خیلی از لاغری ها ممکن اس جنبه ژنتیک داشته باشد. نمی توان انتظار داشت فردی که استخوان بندی ریزی دارند و همچنین پدر و مادری ریز نقش دارد، چاق باشد. با این حال با توجه به مشکلاتی که شما دارید شاید ارزابی و درمان افسردگی و یا مشکلات دیگر به بهبود اشتها و وزن گیری شما کمک کند.

5. با سلام
    آیا استفاده کردن از پودرهای مخصوص بدنسازی (پودر وی و کراتین ) برای چاق شدن مفید است؟
    شما چه پیشنهادی برای چاق شدن در کوتاه مدت به طور طبیعی میدهید؟

6. البته باید عرض کنم که لاغری من به هیچ وجه ژنتیکی نیست؟

7. azade_moein نوشته است: با سلام
    آیا استفاده کردن از پودرهای مخصوص بدنسازی (پودر وی و کراتین ) برای چاق شدن مفید است؟
    شما چه پیشنهادی برای چاق شدن در کوتاه مدت به طور طبیعی میدهید؟

سلام،
    لاغری همانطور که می دانید علل مختلفی می تواند داشته باشد، که برخی بیماریها از آن جمله هستند. به نظر من ابتدا باید بررسیهای لازم در مورد علل پاتولوژیک لاغری زیاد انجام شود تا در صورت عدم وجود یک بیماری ارگانیک بتوان با افزایش کالری دریافتی به بهبود وضعیت موجود کمک نمود.

8. سلام یه قرصهایی هستش که میگن خیلی واسه چاقی موثره
    می شه کمکی کنین اسم این دارو ها رو به من بگین

9. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقاي دكتر رهام.

من يه پسر 24 ساله هستم. با توجه نسبت قد و وزنم فكر مي كنم كه خيلي لاغر باشم.
    (قد حدود 178 س م ، وزن حدود 52 كيلو گرم) اين موضوع خيلي منو اذيت مي كنه و پيش دوستان و هم سن و سال هاي خودم احساس كمبود مي كنم.

از مضرات چاقي زياد شنيدم، اما من زيادي لاغرم!!!

مي خواستم ببينم چه راهي براي افزايش وزن و به اصطلاح چاق تر شدن وجود داره؟

موضوع ديگه اينكه، به همين منظور يه مدت كوتاهيه كه از قرص مخمر استفاده مي كنم(البته بنا به پيشنهاد يه پزشك) ممنون مي شم اگه در مورد اين دارو برام توضيح بدين.

آيا در چاق تر شدن من تاثيري داره؟ ويا عوارضي داره يا خير؟

10. سلام
    منهم مشکل شمارو دارم
    به دکتر مراجعه کردم و به من رژیم غذایی داده
    به
    گفته دکتر رهام
    شما یا ژنتیکی لاغر هستید یا استخون بندیتون همون جوریه و نمیشه چاق شد
    شما اعتماد به نفس خودتون و از بین نبرید

11. sepra

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون مي شم اگه در مورد قرص مخمر يست (yast) و مصرف ان برام توضيح بدين؟

12. سلام
    من دختری 26 ساله با وزن 47 کیلو هستم ومتاهل
    با توجه به اینکه خوب غذا میخورم اما چاق نمی شوم
    در ضمن قرص متروزوئید هم دکتر بهم داد تا اگر میکروبی داشنه باشم دفع شود
    الان چند ساله وزن من 47 کیلو است
    من نگرانم در صورت بچه دار شدن برای من مشکلی ÷یش آید
    دوست دارم وزنم یکم زیاد شود
    در ضمن دکتر تغذیه هم رفتم اما موثر نبود .
    کمکم کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید