شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترک قرص بوپرنورفین

1. با سلام و درود به دوستان و کاربران گرامی
    چند سال پیش به دلیل کار سختی که داشتم مبتلا به کمر درد شدیدی شده و یک هفته تو خونه بستری شدم. خلاصه بگم به مدت کمتر از یک سال برای تسکین این درد شیره مصرف میکردم. هیچ مسکنی روی اون درد تأثیر نداشت. تا اینکه نهایتاً مجبور شدم شغلمو عوض کنم و از بخش درمان در زمینه دامپزشکی به بخش واکسیناسیون تغییر شغل دادم که خودم مجبور به کار کردن نباشم. حالا مشکل اعتیاد داشتم که باید حل میشد. در مرکز ترک اعتیاد شهر دکتر مربوطه با توجه به مقدار کم مصرفم توصیه به مصرف بوپرنورفین به میزان 3 قرص در روز و کاهش اون به 2 قرص و ادامه اون کرد. با توجه به درد کمری که داشتم و مسکن بودن این قرص خوشحال بودم که خیلی راحت هم ترک کردم و هم درد کمرم که ناشی از، ازبین رفتن و دژنره شدن سه دیسک و تغییر حالت دو دیسک دیگه بود خیلی کم شده و می تونم به زندگی طبیعی برگردم. ولی حالا این مشکل برام پیش اومده که میخوام این قرص رو ترک کنم و به همین دلیل از روزی 2 قرص اونو به 1/5 تا 1/6 قرص در روز رسوندم ولی نمی تونم ترک کنم. مشکل در ترک افزایش درد یا بی خوابی یا بی قراری و افزایش عرق نیست چون می تونم اونها رو تحمل کنم. مشکل اصلی در اینه که وقتی 24 ساعت از آخرین مصرفم میگذره نفس تنگی به سراغم میاد. متأسفانه اون مرکز ترک اعتیاد هم بسته شده و من موندم و این مقدار کم مصرف روزانه قرص.
    ممنون میشم اگه یکی از کاربران دانا منو راهنمایی کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید