شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دل درد پس از مصرف قرص اریترومایسین

1. سلام دکتر
    برای از بین بردن گودی جای جوشهام چند وقتیه تحت نظر دکتر پوست هستم.قراره لیزر انجام بدم.برای اینکه جوش نزنم دکتر برام اندازه 2 ماه قرص
    اریترومایسین تجویز کرده که روزی دوبار بخورم
    بعد از صبحانه و نهار بامعده پر میخورم.البته حدود نیم ساعت بعد از غذا .ولی هر روز عصر که میشه معده ام شروع به درد کردن میکنه.دکترم هم تا هفته دیگه نیست که برم مطبش.به نظر شما چیکار کنم؟امکانش هست قرصی جایگزین کنم ؟باید دارو رو قطع کنم؟این معده درد با ادامه دادن مصرف قطع نمیشه؟یا اگه دارو رو ادامه بدم مشکلی برام.پیش نمیاد؟ممنون از پاسخگوییتون پیش پیش.منتظرم

2. sam313 نوشته است: سلام دکتر
    برای از بین بردن گودی جای جوشهام چند وقتیه تحت نظر دکتر پوست هستم.قراره لیزر انجام بدم.برای اینکه جوش نزنم دکتر برام اندازه 2 ماه قرص
    اریترومایسین تجویز کرده که روزی دوبار بخورم
    بعد از صبحانه و نهار بامعده پر میخورم.البته حدود نیم ساعت بعد از غذا .ولی هر روز عصر که میشه معده ام شروع به درد کردن میکنه.دکترم هم تا هفته دیگه نیست که برم مطبش.به نظر شما چیکار کنم؟امکانش هست قرصی جایگزین کنم ؟باید دارو رو قطع کنم؟این معده درد با ادامه دادن مصرف قطع نمیشه؟یا اگه دارو رو ادامه بدم مشکلی برام.پیش نمیاد؟ممنون از پاسخگوییتون پیش پیش.منتظرم

سلام،

یکی از عوارض شایع اریترومایسین، درد شکم است که معمولا شدید نیست؛ برای پیشگیری از این عارضه استفاده دارو با غذا پیشنهاد می شود. این عارضه معمولا بعد از مدتی کاهش می یابد. در صورت درد «شدید» دارو را قطع و به یک مرکز درمانی مراجعه کنید.
    بدون مشورت با پزشک تان دارو را قطع یا با داروی دیگری جایگزین نکنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید