xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید


دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود





newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
1 پاسخ •  
دل درد پس از مصرف قرص اریترومایسین
 
نویسنده پیام

کاربر جدید
کاربر جدید




تاریخ: سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 23:49    عنوان:  دل درد پس از مصرف قرص اریترومایسین آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام دکتر
برای از بین بردن گودی جای جوشهام چند وقتیه تحت نظر دکتر پوست هستم.قراره لیزر انجام بدم.برای اینکه جوش نزنم دکتر برام اندازه 2 ماه قرص
اریترومایسین تجویز کرده که روزی دوبار بخورم
بعد از صبحانه و نهار بامعده پر میخورم.البته حدود نیم ساعت بعد از غذا .ولی هر روز عصر که میشه معده ام شروع به درد کردن میکنه.دکترم هم تا هفته دیگه نیست که برم مطبش.به نظر شما چیکار کنم؟امکانش هست قرصی جایگزین کنم ؟باید دارو رو قطع کنم؟این معده درد با ادامه دادن مصرف قطع نمیشه؟یا اگه دارو رو ادامه بدم مشکلی برام.پیش نمیاد؟ممنون از پاسخگوییتون پیش پیش.منتظرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات







تاریخ: سه‌شنبه 25 آبان 1395 - 23:49    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات







بازگشت به بالای صفحه

تاریخ: چهار‌شنبه 26 آبان 1395 - 03:10    عنوان:  Re: دل درد پس از مصرف قرص اریترومایسین آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
sam313 نوشته است: سلام دکتر
برای از بین بردن گودی جای جوشهام چند وقتیه تحت نظر دکتر پوست هستم.قراره لیزر انجام بدم.برای اینکه جوش نزنم دکتر برام اندازه 2 ماه قرص
اریترومایسین تجویز کرده که روزی دوبار بخورم
بعد از صبحانه و نهار بامعده پر میخورم.البته حدود نیم ساعت بعد از غذا .ولی هر روز عصر که میشه معده ام شروع به درد کردن میکنه.دکترم هم تا هفته دیگه نیست که برم مطبش.به نظر شما چیکار کنم؟امکانش هست قرصی جایگزین کنم ؟باید دارو رو قطع کنم؟این معده درد با ادامه دادن مصرف قطع نمیشه؟یا اگه دارو رو ادامه بدم مشکلی برام.پیش نمیاد؟ممنون از پاسخگوییتون پیش پیش.منتظرم

سلام،

یکی از عوارض شایع اریترومایسین، درد شکم است که معمولا شدید نیست؛ برای پیشگیری از این عارضه استفاده دارو با غذا پیشنهاد می شود. این عارضه معمولا بعد از مدتی کاهش می یابد. در صورت درد «شدید» دارو را قطع و به یک مرکز درمانی مراجعه کنید.
بدون مشورت با پزشک تان دارو را قطع یا با داروی دیگری جایگزین نکنید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدlock قفل شدهprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


 

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.

به تلگرام سایت بپیوندید


مدت زمان ایجاد صفحه : 0.14 ثانیه (42)