شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی و ترشحات خونی قبل از پریود

1. با سلام  من 26سالمه و مجردم.چندین ساله همیشه قبل از پریودم ترشحات خونی و لکه بینی به مدت 3الی ،4روز  داشتم.سه ماه قبل ده روز پریودم عقب افتاد و مدت خونریزی هم به 2تا 3روز ختم میشد به دکتر مراجعه کردم قرص دوفاستون به مدت 3 ماه هر 20روز یکبار 10عدد قرص تجویز کردن.در طول مصرف از روز شروع خوردن قرص این لکه بینی رو داشتم تا بعد از 7،8روز پریود میشدم الانم 3ماه تموم شده ولی بازم قبل پریودم لک میبینم و مدتش بیشتر از قبلم شده.ازمایش تیرویید هم دادم مشکلی نداشتم در سونوگرافیم چندتا فولیکول داشتم .خواهش میکنم راهنماییم کنید کلافه شدم

2. با سلام
    من روز 12 شهریور پریود شدم و از اونجایی که همیشه بسیااار پریود نامنظمی داشتم مهر ماه منتظر پریود خیلی زودتر بودم که پریود نشدم. بی بی چک و تست بتا منفی بود.روز 12 مهر ماه به مدت 7 روز لکه های بسیار زیاد قهوه ایی رنگ دیدم یعنی جای پریود کاملا خونریزی بود اما قهوه ایی.دوباره بعد از 10 روز پریود بسیار شدید شدم به مدت 5 روز و دوباره 11 ابان ماه لکه های قهوه ایی دیدم تا اینکه جمعه پریود شدم.در این حین با مراجعه به پزشک 2 عدد میست در تخمدان هایم به اندازه 3 میلیمتر رویت شد که تخمدان راستم حاوی سپتا و کمی رسوب یا مایع بود.دکتر معالجم قرص روکین تجویز کردن که از روز 5 لکه بینی استفاده کنم.امروز 7 عدد قرص سر ساعت معین استفاده کردم اما لکه بینی دارم.ایا عوارض قرص و برطرف میشه؟؟چون ماه دیگه عروسیمه و اصلا دلم نمیخواد روز عروسیم پریود باشم

3. bahar7928 نوشته است: با سلام  من 26سالمه و مجردم.چندین ساله همیشه قبل از پریودم ترشحات خونی و لکه بینی به مدت 3الی ،4روز  داشتم.سه ماه قبل ده روز پریودم عقب افتاد و مدت خونریزی هم به 2تا 3روز ختم میشد به دکتر مراجعه کردم قرص دوفاستون به مدت 3 ماه هر 20روز یکبار 10عدد قرص تجویز کردن.در طول مصرف از روز شروع خوردن قرص این لکه بینی رو داشتم تا بعد از 7،8روز پریود میشدم الانم 3ماه تموم شده ولی بازم قبل پریودم لک میبینم و مدتش بیشتر از قبلم شده.ازمایش تیرویید هم دادم مشکلی نداشتم در سونوگرافیم چندتا فولیکول داشتم .خواهش میکنم راهنماییم کنید کلافه شدم

سلام،

این لکه و ترشحات خونی می تواند به دلیل فولیکولهای موجود در تخمدان باشد، می بایست درمان را زیر نظر پزشک ادامه دهید.
    برای اطلاعات بیشتر، «تخمدان پلی کیستیک» را در قسمت جستجوی سایت وارد کنید.

تاپیک مرتبط:

تخمدان پلی کیستیک چیست؟

4. missnasim نوشته است: با سلام
    من روز 12 شهریور پریود شدم و از اونجایی که همیشه بسیااار پریود نامنظمی داشتم مهر ماه منتظر پریود خیلی زودتر بودم که پریود نشدم. بی بی چک و تست بتا منفی بود.روز 12 مهر ماه به مدت 7 روز لکه های بسیار زیاد قهوه ایی رنگ دیدم یعنی جای پریود کاملا خونریزی بود اما قهوه ایی.دوباره بعد از 10 روز پریود بسیار شدید شدم به مدت 5 روز و دوباره 11 ابان ماه لکه های قهوه ایی دیدم تا اینکه جمعه پریود شدم.در این حین با مراجعه به پزشک 2 عدد میست در تخمدان هایم به اندازه 3 میلیمتر رویت شد که تخمدان راستم حاوی سپتا و کمی رسوب یا مایع بود.دکتر معالجم قرص روکین تجویز کردن که از روز 5 لکه بینی استفاده کنم.امروز 7 عدد قرص سر ساعت معین استفاده کردم اما لکه بینی دارم.ایا عوارض قرص و برطرف میشه؟؟چون ماه دیگه عروسیمه و اصلا دلم نمیخواد روز عروسیم پریود باشم

سلام،

با توجه به بی نظمی شدید در دوره های قاعدگی شما، بهتر است درمان را طبق توصیه پزشک تان به طور منظم و تا برطرف شدن بی نظمی ادامه دهید. با ادامه درمان مشکل بی نظمی به مرور رفع خواهد شد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید