xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


لکه بینی و تهوع سه هفته بعد از قرص اورژانسی

  1. باسلام.من حدود سه هفته پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم.کمی از منی ایشون ب الت من مالید.بعداز۲۴ساعت قرص اورژانسی خوردم.هیچ حالت تهوع و چیزی بهم دست نداد.الان بعد سه هفته چندروزی بطور مداوم حالت تهوع همراه با لکه بینی دارم.میخواستم بدونم عوارض قرص یا علت دیگ ای میتونه داشته باشه.ممنون
     




  2. pardiss نوشته است: باسلام.من حدود سه هفته پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم.کمی از منی ایشون ب الت من مالید.بعداز۲۴ساعت قرص اورژانسی خوردم.هیچ حالت تهوع و چیزی بهم دست نداد.الان بعد سه هفته چندروزی بطور مداوم حالت تهوع همراه با لکه بینی دارم.میخواستم بدونم عوارض قرص یا علت دیگ ای میتونه داشته باشه.ممنون



    ب نظر شما ب دکتر مراجعه کنم؟
     
  3. سلام و عرض خسته نباشيد
    ببخشيد خيلي اظطراريه ميشه لطفا سريعا جواب بديد.من دو روز پيش رابطه از واژن داشتم و اب مني كاملا ريخته شد توي واژن ب دليل پاره شدن كاندوم و بيست دقيقه بعد همزمان دوتا قرص اورژانسي خوردم و چند ساعت بعدش هم دوتا قرص اچ دي و دوباره دوازده ساعت بعد دوتا ديگه قرص اچ دي .من روز اخر پريودم بود.و بعد از رابطه دوباره  خونريزي داشتم تا الان كه سه روز ميكذره. ايا  احتمال بارداري وجود داره خواهش ميكنم اگه ميشه سريع جواب  بديد.يعني الان امكان داره باردار شم؟
     
  4. pardiss نوشته است: باسلام.من حدود سه هفته پیش با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم.کمی از منی ایشون ب الت من مالید.بعداز۲۴ساعت قرص اورژانسی خوردم.هیچ حالت تهوع و چیزی بهم دست نداد.الان بعد سه هفته چندروزی بطور مداوم حالت تهوع همراه با لکه بینی دارم.میخواستم بدونم عوارض قرص یا علت دیگ ای میتونه داشته باشه.ممنون

    سلام،

    با توجه به مصرف قرص اورژانسی احتمال بارداری وجود ندارد. لکه بینی می تواند به دلیل مصرف قرص باشد.
     
    ROHAM, چهار‌شنبه 26 آبان 1395 - 05:57
  5. Ms_asalkhanoomi نوشته است: سلام و عرض خسته نباشيد
    ببخشيد خيلي اظطراريه ميشه لطفا سريعا جواب بديد.من دو روز پيش رابطه از واژن داشتم و اب مني كاملا ريخته شد توي واژن ب دليل پاره شدن كاندوم و بيست دقيقه بعد همزمان دوتا قرص اورژانسي خوردم و چند ساعت بعدش هم دوتا قرص اچ دي و دوباره دوازده ساعت بعد دوتا ديگه قرص اچ دي .من روز اخر پريودم بود.و بعد از رابطه دوباره  خونريزي داشتم تا الان كه سه روز ميكذره. ايا  احتمال بارداري وجود داره خواهش ميكنم اگه ميشه سريع جواب  بديد.يعني الان امكان داره باردار شم؟

    سلام،

    خیر، احتمال بارداری وجود ندارد.
     
    ROHAM, چهار‌شنبه 26 آبان 1395 - 05:59
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.

به تلگرام سایت بپیوندید


مدت زمان ایجاد صفحه : 0.12 ثانیه (63)