شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات مقعدی و دفع ناکامل

1. با عرض سلام و خسته نباشید،خانم 24ساله مجرد هستم،حدود 3هفته هست که نمیتونم اجابت مزاج عادی داشته باشم،مدتی که روتین وار ورزش میکردم مشکلی نداشتم و نمیدونستم که اجابت مزاجم دچار مشکل شده ولی بعد از کنار گذاشتن ورزش متوجه شدم حالتی شبیه به یبوست دارم که از داروهای گیاهی گل محمدی،برگ سنا و ،، استفاده کردم همچنین سوپ جو.وضعیتم به حالت اسهال رفت و بعد از عدم مصرف این داروها دوباره به حالت اول برگشت که دفع بسیار سختی داشتم،شروع به خوردن میوه جات و سالاد کاهو و هویج به صورت روزانه کردم،و حتی مصرف اب بیشتر از قبل،تنها تفاوتی که داشت این بود که احساس دفع رو یکم حس میکنم ولی دچار ترشحات شدم که گاهی اوقات بی رنگ گاهی همراه مدفوعم به رنگ چرک هستند،از طرفی مدفوعم تکه تکه هست و هر بار باید حدود 20دقیقه زمان بگذارم،جدا از این همیشه زیر دنده چپم یا پهلوی چپم درد حس میکنم به صورت نقطه ای ،علاوه بر این کف پای راستم درد داره و بعد از هر اجابت مزاج دردش کمتر میشه،حدود دو هفته هست که مصرف برنج و گوشت من یک درصد شده و اکثرا نان سبوس دار و میوه و سبزی میخورم،سعی میکنم حداقل ده دقیق پیاده روی داشته باشم و واقعا رعایت عذایی میکنم،ممنون میشم علت ترشحات و درست کار نکردن روده ها رو توضیح بدید و بفرمایید راه درمان چیه
    سپاس

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید