شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

احتمال حاملگی بعد از ارضا شدن و تماس سطحی دوباره

1. سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران. من نامزدم و حدودا سه روز پیش بود ک با نامزدم رابطه ی سطحی داشتیم و فقط در حد مالش و لاپایی بود و ایشون بعد از یکبار ارضا شدن دوباره میل داشتن و دوباره ب همین ترتیب التشون رو تماس میدادن و میمالیدن. حدود یک ربع از ارضای قبلیشون گذشته بود و منی شون رو توی دستمال ریخته بودن.حالا من خیلی نگرانم و سوالم اینه که احتمال بارداری توی این شرایط هس؟ینی من مطمئنم که منی ایشون چه بار اول چه بار دوم اصلا روی وازنم نریخته مگر اینکه بار دوم همراه با پیشاب خارج و مالیده شده باشه روی واژنم. توروخدا راهنمایی کنین منتظر پاسختون هستم. اینم بگم ک من قرص هم نخوردم هیچ گونه پیشگیری نکردم. این رابطه هم حدود یک هفته بعد از پریودم بوده. از استرس دارم میمیرم. نامزدمم میگه بد به دلت راه نده انقد نترس ولی واقعا خیلی میترسم امکان ازمایش و دکتر هم ندارم نامزدم تو شهرستانه تنها نمیشه. چیکار کنم!احتمالش هس؟؟؟!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. darya8871 نوشته است: سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران. من نامزدم و حدودا سه روز پیش بود ک با نامزدم رابطه ی سطحی داشتیم و فقط در حد مالش و لاپایی بود و ایشون بعد از یکبار ارضا شدن دوباره میل داشتن و دوباره ب همین ترتیب التشون رو تماس میدادن و میمالیدن. حدود یک ربع از ارضای قبلیشون گذشته بود و منی شون رو توی دستمال ریخته بودن.حالا من خیلی نگرانم و سوالم اینه که احتمال بارداری توی این شرایط هس؟ینی من مطمئنم که منی ایشون چه بار اول چه بار دوم اصلا روی وازنم نریخته مگر اینکه بار دوم همراه با پیشاب خارج و مالیده شده باشه روی واژنم. توروخدا راهنمایی کنین منتظر پاسختون هستم. اینم بگم ک من قرص هم نخوردم هیچ گونه پیشگیری نکردم. این رابطه هم حدود یک هفته بعد از پریودم بوده. از استرس دارم میمیرم. نامزدمم میگه بد به دلت راه نده انقد نترس ولی واقعا خیلی میترسم امکان ازمایش و دکتر هم ندارم نامزدم تو شهرستانه تنها نمیشه. چیکار کنم!احتمالش هس؟؟؟!!!

سلام
    خیر...احتمال بارداری در مورد شما کاملا منفیه.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید