xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

خونريزى پرده بكارت و عدم دخول

1. زهره:
    سلام،من بعدازپاره شدن پرده،ازم خون اومدطوری ک روی دستمال مشخص بودیعنی مثل قاعدگی خون روان نبودوآلت کامل واردواژن نشده بود.تادوروز هم خون ابه داشت،بعدازیک هفته خواستیم الت کامل واردبشه اما به هیچ عنوان نشد.فردای اون روز،به اندازه تغریبا یک فنجان خون آمدطوری ک فکرکردم عادت شدم.این روهم.بگم ک انگشت کامل واردواژن میشه.میخاستم.بدونم این روال خون امدن وواردنشدن الت طبیعی هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
مباحث پاسخها نویسنده مشاهده شده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نیاز به تفسیر نتایج آزمایش هورمونی 32 princess_r 52379 سه‌شنبه 5 بهمن 1395 - 00:47
Ms_sara12 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نیومدن مایع منی و درد به هنگام خود ارضایی 2 Tabeimahan 812 دوشنبه 28 تیر 1395 - 20:55
javad00980098ja مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ایا من مبتلا به واریکوسل یا بیماری دیگری هستم؟ 0 beybi 381 چهار‌شنبه 28 بهمن 1394 - 23:42
beybi مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد با این تاریخها آیا قاعدگی من نامنظمه؟ 5 mozhgan71 1027 دوشنبه 25 آبان 1394 - 00:51
maria64 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد توقف فعالیت جنسی چند لحظه قبل از انزال 2 city 1307 دوشنبه 27 مهر 1394 - 17:13
adel62 مشاهده آخرین پست

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید