شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ISOTRET-HEXAL (ایزوترت - هگزال)

1. سلام

اینجانب مذکر؛ 23 ساله؛ با وزن حدودا 105 کیلوگرم و قد 186 سانتیمتر میباشم
    من امشب پس از سال ها تحما جوش های فراوان روی پوستم به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کردم. پزشک به من گفتند باید حدودا 6 ماه راکوتان مصرف کنم. برای ماه اول ایشان گفتند یک روز در میان یک قرص راکوتان و در روز عدم مصرف راکوتان یک آزیترومایسین 250 مصرف کنم و بعد از یکماه مجددا به ایشان مراجعه کنم. وقتی دارو ها را گرفتم و به منزل برگشتم دیدم به جای راکوتان به من ISOTRET-HEXAL 20mg Capsules داده اند. (البته در نسخه هم همین دارو نوشته شده است) آیا این کپسول همان راکوتان هست؟؟؟
    با بررسی جعبه دارو متوجه شدم دارو اصالتی آلمانی دارد ولی داخل ایران تولید شده است؛ آیا بهتر نیست داروی خارجی استفاده کنم؟؟؟
    پزشک برای من یک آزمایش کامل خون هم نوشتند که فردا انجام بدهم. آیا امشب که شب قبل از آزمایش هست دارو را مصرف بکنم؟؟
    آیا دوز مشخص شده برای سن و وزن من با توجه به جوش های خیلی زیادم کم نیست؟؟
    بهتر است شب اول را با ISOTRET-HEXAL شروع مکنم یا با آزیترومایسین؟؟
    لطفا بهترین نوع و برند این دارو را به من معرفی کنید.

سپاسگزارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید