شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تشخیص رابطه جنسی بعد از یک سال توسط پزشکی قانونی

1. با عرض سلام و خسته نباشید من 23 سال سن دارم و حدود یک سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم و قراره واسه اثبات اینکه با هم رابطه داشتیم بریم پزشک قانونی آیا دکتر میتواند تشخیص دهد که من با کسی رابطه داشته ام یا نه همونطور که گفتم حدود یک سال پیش بود رابطه مقعدی و از جلو هر دو رابطه داشته ایم کدوم رو دکتر میتونه تشخیص بده من ثبلا واسه پرده بکاره رفتم و پرده من از جنس ارتجاعی بوده و با وجود رابطه سالم است و صدمه ندیده میخواستم ببینم رابطه گه داشتیم قابل تشخیص است یا نه ؟؟؟

2. na92 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید من 23 سال سن دارم و حدود یک سال پیش با دوست پسرم رابطه داشتم و قراره واسه اثبات اینکه با هم رابطه داشتیم بریم پزشک قانونی آیا دکتر میتواند تشخیص دهد که من با کسی رابطه داشته ام یا نه همونطور که گفتم حدود یک سال پیش بود رابطه مقعدی و از جلو هر دو رابطه داشته ایم کدوم رو دکتر میتونه تشخیص بده من ثبلا واسه پرده بکاره رفتم و پرده من از جنس ارتجاعی بوده و با وجود رابطه سالم است و صدمه ندیده میخواستم ببینم رابطه گه داشتیم قابل تشخیص است یا نه ؟؟؟

هرگونه رابطه ایی توسط پزشکی قانونی محرز و قابل اثبات هستش اما اینکه طرف صرفا با چه شخصی رابطه داشته رو نمیشه گفت
    بر اثر رابطه آثار لهیدگی در اطراف واژن کاملا مشهود بوده و دکتر دقیقا میتونه تشخیص بده در مورد رابطه مقعدی هم همینطور

3. با سلام ... اگه يک خانم با کيت نتيجه مثبت گرفت در آن صورت کي بايد اقدام کند؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید