.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
3 پاسخ • 50404 بازديد •  
یه سوال مهم درباره الت تناسلی یا بهتر بگم مهمترین سوال

نویسنده پیام
enrique

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 9 شهریور 1386 - 20:02    عنوان:  یه سوال مهم درباره الت تناسلی یا آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام.قبل از هر چیزی تشکر میکنم از تمامی اعضا.                                                  
می خوام بدونم اندازه الت تناسلی در مردان از کجا تا کجاس؟فقط نگید تا نزدیکیه دیواره شکم اخه معلوم نیست تا چقد نزدیک یا اینکه دیواره شکم منظور بالای الت یا کناران نزدیک بیضه است.جملات سایتای دیگه رو هم واسم کپی نکنید.اگ بشه روی عکس توضیح بدین واقعا" ممنون میشم.یه مو ضوع دیگه اینکه بقیه سایتا اندازه متوسط 14 سانت گفتن و شما15

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 9 شهریور 1386 - 20:02    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 10 شهریور 1386 - 01:09    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
اقای انریکیو , میخوای تا به این مهمترین سوال بشریت جواب بدم , ازت خوشم اومد سوالات فنی میپرسی .  Wink
طول الت  10  تا  20  سانت و  قطر ان 3  تا  5  سانت در کلفترین محل
باید در طول  2  هفته مرتب طول و قطر الت  رو  اندازه بگیری و بعد میانگین انرا بدست اوری ( الت با توجه به شرایط مرد میزان خون متفاوتی رو در خودش نگهمیداره و تا چند سانت بزرگ و کوچیک میشه ) پس حتما  باید چند بار اندازه بگیری !!!!
یه خط کش که نقطه صفر ان از لبه شروع شده برمیداری و روی بالای الت میزاری در حالتی که الت موازی سطح زمین قرار داره از بالای اون لبه خط کش رو به بدنت میچسبونی و اندازه رو میخونی .
جهت اطلاع دوست عزیز من , بزرگترین سایز غیر رسمی الت در دنیا 35  سانت طول و 7,6   سانت  کلفتی داشته  Surprised    در مردان ایرانی هم بطور  غیر مستند تا سایز 27 سانت طول و 6 سانت کلفتی هم شنیدم .
ارزو  نکن که این سایز رو داشتی چون , در عمل نمی تونستی با هیچ زنی نزدیکی بکنی  Sad
فقط اینو بدون اکثریت مردا طول  15  سانت و کلفتی 4 سانت رو دارن و همون هم کاملا کافی هست .
فکر کنم که این تایپیک کامل بود و جواب خیلی از دوستان را داده .
دونستن این مطلب هم خالی از لطف نیست ( که اکثرمردا اینو  نمی دونن ) ,  شکل و فرم الت مرد برای خیلی از خانومها مهمتر از  سایز الت هست , بعلت نوع کاربرد و......( چون اینجا سایت رابطه جنسیولوژی نیست نمی تونم بیشتر از این مطلب رو باز کنم )

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
twister

کاربر فعال
کاربر فعال

تاریخ: یکشنبه 18 شهریور 1386 - 16:12    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
گفتین فرمش مهمه.چه فرمیش خوبه؟اگه اینجوریه چرا کسی آلتشو عمل زیبایی نمی کنه؟!

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: دوشنبه 19 شهریور 1386 - 03:44    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
معلومه به تایپیک من خوب توجه نکردی , من بعد از کلمه فرم وشکل از کاربرد الت گفتم نه زیبایی ان !!!!!!!
بله شکل الت برای برخی از پوزیشینهای رابطه جنسیی مناسبتره .
مثلا التهائی با سر بزرگ و انتهای باریک , مناسبترین فرم برای رابطه جنسی دهانی هستن , یا التهائی به صورت فلش برای رابطه جنسی از پشت ( داخل واژن یا معقد ) خیلی مناسب و کارامدن . یا التهائی که در حالت نعوظ متمایل به بالا میباشند و بصورت نوک تیز هستن , برای اورگاسم مهبلی زن بهترین گزینه هستن( تحریک جداره بالائی واژن و نقطه جی )  و.................
پس شکل و فرم در کاربرد اون موثره ( نه زیبائی )
اما اینهم بدون که جراحی های زیبائی الت چه در زن چه در مرد بصورت گسترده در خارج انجام میشه .
و در ایران هم در شهرهای بزرگ این کار داره کم کم رواج پیدا میکنه , بالاخص در خانوما .
بهترین شکلی وجود نداره , چون هر کدام برای موقیعتی مناسبن

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2659 روز قبل (19 شهریور 1386) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد درد ناحیه بالای الت تناسلی سمت راست 2 saeedjafary 1446 جمعه 7 تیر 1392 - 19:31
saide مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد motility -جنبندگی اسپرم صفر بوده - اما بقیه پارامترها نرمال بوده- لطفا وضعیت را بفرمایید 0 ghaediraz 748 دوشنبه 16 مرداد 1391 - 11:09
ghaediraz مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. درد زیر شکم هنگام خروج منی(خواهش میکنم فوری) 5 morojoon 3111 جمعه 22 مهر 1390 - 00:55
Hamshahri مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. نعوظ در حالی که آلت روی شکم برگشته باشد 17 mmm92 33673 جمعه 14 اسفند 1388 - 12:19
ehsan_55 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جوشهای اطراف آلت تناسلی زیر شکم 3 qwerty123 5754 یکشنبه 30 فروردین 1388 - 21:20
saba_sb42 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید