شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تیرکشیدن قلب در ماه رمضان

1. سلام
    من28 سالم هست چند روزی است که در ماه رمضان هر روز یک مرتبه قلبم تیر می کشد به حدی که حس می کنم عضلات سمت چپ سینه ام گرفته و درد به سمت بالای آن منتقل میشه.  با گرفتن و فشار دادن سینه ام و چند دقیقه استراحت این درد رفع میشه اما تا زمان رفع شدن با هربار نفس کشیدن مجددا تیر میکشه که به مروز زمان از شدت این تیر کشیدن هم کم میشه.
    و اینکه من در ماه مبارک وضعیت مزاجم خیلی بد هست و بیرون روی زیادی دارم
    می خواستم بدونم آیا این تیر کشیدن  می تواند براثر روزه داری و این وضعیت مزاجی ایجاد شده باشد؟
    البته مدتی هست که فشار روانی و عصبی و استرس زیادی را متحمل هستم ممکن هست موثر باشد؟
    یا اینکه این درد از قلبم هست؟

2. mjkd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام دوست عزیز . علت تیر کشیدن و درد در قفسه سینه به احتمال زیاد از ناراحت بودن معده است که احساس میکنید که قلبتون تیر میکشه فقط همین

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید