شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوزش و خارش شدید مقعد ناشی تبخال تناسلی

1. سلام
    من یه مشکلی برام پیش اومده
    حدود یک هفته است که اطراف معقدم سوزش و خارش شدید داره (فقط هم اطراف معقد)و مثل تاول ترکیده پوست سفید داده و قرمز شده که به شدت سوزش و خارش داره.  یک دکتر عمومی رفتم که بهم یه پماد داد که مصرف کردم تاثیر نداشت دیروز رفتم دکتر پوست که معاینه کرد و گفت من احتمال میدم تبخال باشه. بهم آسیکلوویر و سفالکسین و 3 تا پماد داد که دارم  مصرف میکنم اما همچنان سوزش و خارش داره. حالا سوال م اینه که همه جا خوندم و حتی دکتر هم گفت تبخال تناسلی از راه رابطه جنسی انتقال پیدا میکنه که من هیچ رابطه ای نداشتم. البته 8 ماه پیشم همینجوری شده بودم اما تا 1 هفته خوبشدم. اما هیچ رابطه جنسی نداشتم. این ویروس فقط از راه رابطه جنسی انتقال پیدا میکنه؟ پس من چجوری مبتلا شدم؟ البته من هفته پیش دوستی رو بوسیدم که فقط یه بوسیدن معمولی بود امکان داره از اون راه منتقل شده باشه؟ اخه برام عجیبه بوسیدن خیلی سطحی بود میتونه اون باشه؟ که اونم یه التهاب پوستی داشت روی چانه. و حتی دکتر هم رفت گفت فقط یه التهاب پوستی؟ لطفا من و راهنمایی کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید