xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

مصرف قرص ال کارنیتین

1. mjkd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با عرض سلام و خسته نباشید. من 25سالمه و حدود سه ماهه که روزی 3عدد قرص ال کارنیتین 1000میلی گرم مصرف می کنم و هر روز یک ساعت میدوم و شب ها هم یک ساعت بدنسازی انجام میدهم ولی هیچ گونه تغییری در من ایجاد نشده و خیلی سخت چربی می سوزانم (چربی های دور شکم و قسمت های داخلی رانها و سینه) درضمن من حدود10ساله که به ژنیکوماستی دوچار شده ام خواهشمندم منو راهنمایی کنید.

mjkd, پنج‌شنبه 13 خرداد 1395 - 00:34

2. با این شرایط بهتره به پزشک مراجعه کنید.

3. mjkd

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    پیش دکتر هم رفتم ولی فایده ای نداشت

تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
مباحث پاسخها نویسنده مشاهده شده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد داشتم علائم hiv بعد انجام ازمایش منفی 0 alireza9170 149 پنج‌شنبه 2 دی 1395 - 05:07
alireza9170 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مشکل در ایجاد رابطه 18 IR_mahsa72 3579 شنبه 8 خرداد 1395 - 13:31
nimaaaaii مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. احتمال بارداری با مصرف یک دوره قرص سیپروترون و نبودن در دوره تخمک گذاری 1 Golnarkh 823 چهار‌شنبه 27 آبان 1394 - 00:46
maria64 مشاهده آخرین پست
این موضوع قفل شده است و شما نمی توانید آن را ویرایش کرده و یا به آن پاسخ دهید. احتمال حاملگی با خودارضایی 4 fatemeh94 2231 دوشنبه 4 آبان 1394 - 14:52
mi3agh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بارداری روز هشتم پریود و ایجاد ابهام برام 0 maryami24 656 دوشنبه 26 مرداد 1394 - 11:47
maryami24 مشاهده آخرین پست

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید