شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سوال درمان میل جنسی شدید و مشکل زا برای متاهلین

1. با سلام جوانی(مرد) هستم 24 سال حدود قد 175 و وزن 58(یعنی جسته نسبتا ضعیفی دارم)
    حدود یک سالی هست ازدواج کردم و قبلش هم نه اهل خود ارضایی و نه اهل اینگونه برنامه ها ولی در مجردی هم میل جنسی بسیار بالا اذیتم میکرد تا بالاخره پارسال ازدواج کردم.

حالا که ازدواج کردم میل دارم هر شب با همسرم ارضا بشم به طوری که حتی اگه دو شب نشده باشم در حین خواب  نصفه شبی به همسرم میچسبم و ارضا میشوم

این قضیه باعث شده بدنم بسیار ضعیف بشه و همچنین در مسافرت ها این قضیه برام مشکل ساز شده اما مشکل اصلی همون ضعف بدنم هست

از دوستان خواهش میکنم تجربه و مشورتی یا دارویی یا گیاه دارویی موثری میشناسند معرفی کنند.

2. من بهترین راه حل از نظر خودم ک بتونم جلوتون بذارم اینه ک تغذیه مناسب و کاملی داشته باشید غذاهای سبزیجات و مقوی بخورید تا قدرت بگیرید

3. سلام خوشبختانه مشکل تا حد زیادی حل شدش.
    یکی از دوستانم که در دوره ی مجردی مشکل هر شب محتلم شدن رو داشت دکتر برایش قرص کلومیپرامین 10 رو تجویز کرده بود که منم فعلا همان رو شبی نصفی قرص مصرف میکنم که هم زود انزالیم رو بهبود بخشیده و هم مشکل تمایل زیادم رو.
    این قرص از قرص های اعصاب می باشد که یکی از کاربرد های ان بر طرف کردن اختلال زود انزالی هست

4. سلام.
    دوست عزیز  افراط توی هر چیزی مسله ساز میشه  منم. وقتی توی ایام عید اجیل زیاد میخورم. سرم میشه کشکول قورت سابی و بیش از هزارتا جوش درد ناک میزنه و مخل. ارامشم میشه  به تجربه اموختم که در خوردن اجیل تعادل برقرار کنم  تا تبعات اینچنینی رو تجربه نکنم
    یقین بدونید اگر قوی هیکل و کوهنورد هم بودید. و بی مهبا توسن سرکشتونو  به گشت گذار بزارید گرفتار. ضعف و تبعات  فعلیتون میشدید همه  اینچنین تمیلاتی رو دارن. مخصوصا در ایام شباب
    ولی  بخاطر همین تبعات که شما تجربه کردید.  اهسته و پیوسته میروند که  لذت  این نعمت  رو بدون. چالشهای  تجربه شده شما رو  داشته باشن  نگران نباشید دور موتور رو کم کنید.  واز بهار. زندگیتون با ارامش  مناسبی  لذت ببرید پاینده باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید