xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

چه زمانی میتونیم بدون استرس آب منی را در واژن بریزیم؟؟

1. سلام وقت بخیر
    من سه ماهی میشه ازدواج کردم و به یه مشکلی برخوردم.
    خانومم اصرار داره که آب منی رو در واژنش تخلیه کنم و راستش من خودم استرس بعدش که ممکنه بارداری باشه رو دارم.
    حالا هر چند قرصای بارداری هستن ولی باز من استرس دارم که کار دست خودمون بدیم . و تا حالا انجامش ندادم.
    حالا راهنمایی میخام. چیکار کنم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر

2. hamsaram نوشته است: سلام وقت بخیر
    من سه ماهی میشه ازدواج کردم و به یه مشکلی برخوردم.
    خانومم اصرار داره که آب منی رو در واژنش تخلیه کنم و راستش من خودم استرس بعدش که ممکنه بارداری باشه رو دارم.
    حالا هر چند قرصای بارداری هستن ولی باز من استرس دارم که کار دست خودمون بدیم . و تا حالا انجامش ندادم.
    حالا راهنمایی میخام. چیکار کنم؟

سلام
    چند روز قبل و بعد از اتمام خونریزی قاعدگی، از روزهای امن برای نزدیکی بشمار میاد چون تخمکی وجود نداره...اما انزال منی در واژن حتی در اون بازه زمانی هم یه ریسکه.
    ولی با مصرف قرص ضدبارداری به روش اورژانسی دیگه مشکلی نخواهد بود...چون قرصها تا 99 درصد پیشگیری از بارداری خواهند داشت.
    البته خاطرتون باشه که شخص در هر سیکل فقط یک مرتبه مجاز خواهد بود از روش اورژانسی استفاده کنه و اگر شما و همسرتون راغب هستید که در هر نزدیکی انزال داخل واژن انجام بشه، ایشون باید از روشهای دیگه واسه پیشگیری استفاده کنه...روشهایی مثل مصرف قرص ضدبارداری بصورت دوره ای تحت نظر پزشک یا ماما یا استفاده از IUD و...
    پیشنهاد میکنم ایشون با ماما یا پزشک زنان مشورت کنه تا دکتر بسته به شرایط جسمی بهترین روش را پیشنهاد کنه.

maria64, سه‌شنبه 3 فروردین 1395 - 12:06
    این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
مباحث پاسخها نویسنده مشاهده شده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نیاز به تفسیر نتایج آزمایش هورمونی 32 princess_r 52464 سه‌شنبه 5 بهمن 1395 - 00:47
Ms_sara12 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مشکل تمایل به رابطه هر روزه 0 ahp2009 394 چهار‌شنبه 31 شهریور 1395 - 15:50
ahp2009 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نیومدن مایع منی و درد به هنگام خود ارضایی 2 Tabeimahan 812 دوشنبه 28 تیر 1395 - 20:55
javad00980098ja مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ایا من مبتلا به واریکوسل یا بیماری دیگری هستم؟ 0 beybi 381 چهار‌شنبه 28 بهمن 1394 - 23:42
beybi مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترس از مراجعه به ارولوژیست 2 pesarekhoob1375 658 سه‌شنبه 13 بهمن 1394 - 13:26
mi3agh مشاهده آخرین پست

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید