.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات جنسی - تناسلی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 6998 بازديد •  
لخته خون در ادرار

نویسنده پیام
bamaram

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: سه‌شنبه 6 شهریور 1386 - 01:17    عنوان:  لخته خون در ادرار آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام و خسته نباشید .من 18 سال دارم و چند ماهی است که در ادرارم لخته های خونی کوچکی مشاهده میکنم البته قبلا هر 2.3روز یک بار بود اما حالا هر چند وقت یک بار میباشد .میخاستم دلیل را بدانم و ایا مسله ی جدی است و ممکن است خودش به مرور خوب شود؟؟ و برای مراجعه به دکتر به دکتر کلیه باید مراجعه کرد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 6 شهریور 1386 - 01:17    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: جمعه 9 شهریور 1386 - 07:18    عنوان:  Re: لخته خون در ادرار آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
bamaram نوشته است: با سلام و خسته نباشید .من 18 سال دارم و چند ماهی است که در ادرارم لخته های خونی کوچکی مشاهده میکنم البته قبلا هر 2.3روز یک بار بود اما حالا هر چند وقت یک بار میباشد .میخاستم دلیل را بدانم و ایا مسله ی جدی است و ممکن است خودش به مرور خوب شود؟؟ و برای مراجعه به دکتر به دکتر کلیه باید مراجعه کرد؟

سلام،
به نظر من در صورت تداوم علایم برای ارزیابی بیشتر به پزشک مراجعه نمایید تا با انجام معاینه و آزمایش علت را مشخص نماید. شما می توانید به اورولوژیست (متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری) مراجعه نمایید.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
amen_2

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 20 اسفند 1386 - 10:57    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام
هرگونه ديدن خون در ادرار را بايد نزد پزشك برويد
اگر تمام ادرار برنگ خونيست گرفتاري در كليه يا مثانه است/اگر فقط ابتدا خونيست گرفتاري پروستات يا ميز راه در مردان ميباشد/ وجود لخته يا رگه هاي خوني در جريان طبيعي ادرار نشانه ي خونريزي در مثانه ميباشد
حتما پيگيري كنيد  اصلا سر سري نگيريد/انشاا.. هيچي نيست

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2450 روز قبل (20 اسفند 1386) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد زگیل در ناحیه تناسلی 53 ehsanne 38738 یکشنبه 12 مهر 1388 - 20:09
parrydaryaee مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد نکاتی جالب و اموزنده در باره ارضا خانوها و البته اقایون 20 siroosazad 71940 چهار‌شنبه 8 مهر 1388 - 19:16
Clooney مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای منظم کردن عادت لطمه به میل جنسی میزنه ؟ 3 M3hrtash 5259 چهار‌شنبه 8 مهر 1388 - 15:02
mamany مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد راهنمایی برای نزدیکی 6 faeghah1 27086 پنج‌شنبه 21 خرداد 1388 - 19:06
gikgik مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ماده ای برای طولانی کردن انزال، نه بی حسی آلت 4 aminemi 42846 شنبه 22 فروردین 1388 - 01:02
peymanjooon مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید