شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تیکه گوشت اضافه بعد از رابطه مقعدی

1. دختری 22ساله هستم که به تازگی نامزد کرده ام.حدود سه سال پیش، سه بار رابطه مقعدی داشته ام..در مقعدم یک تیکه گوشت اضافه دارم..می خواستم بدونم این رابطه قابل تشخیصه؟ اگه قابل تشخیصه کی میتونه تشخیص بده؟
    این تیکه گوشت اضافه میتونه دلیل محکمی باشه؟
    اگه بگم در اثر یبوست اینجوری شده باور میکنن؟

2. soheila2154 نوشته است: دختری 22ساله هستم که به تازگی نامزد کرده ام.حدود سه سال پیش، سه بار رابطه مقعدی داشته ام..در مقعدم یک تیکه گوشت اضافه دارم..می خواستم بدونم این رابطه قابل تشخیصه؟ اگه قابل تشخیصه کی میتونه تشخیص بده؟
    این تیکه گوشت اضافه میتونه دلیل محکمی باشه؟
    اگه بگم در اثر یبوست اینجوری شده باور میکنن؟

سلام
    دوست عزیز بعید بنظر میاد اون تکه گوشت اضافی مربوط به اون سه بار رابطه مقعدی باشه...چون چنین زایده ای مربوط به بیماریهای مقعدی از جمله بواسیر یا شقاق میشه یا در اثر یبوست شدید و مزمن بوجود میاد...اگر هم مربوط به رابطه مقعدی باشه در اثر رابطه های زیاد و طولانی مدت این مورد بوجود میاد.
    هرچه رابطه مقعدی کمتر باشه و مدت زمان زیادی از آخرین رابطه مقعدی گذشته باشه تشخیصش سخت تر و مشکلتر خواهد شد.
    اگر هم قابل تشخیص باشه فقط پزشکی قانونی میتونه این کار را انجام بده.

3. سلام، لزومی نداره چیزی بگید و این زائده کاملا طبیعی است و هیچ علت دیگه ای هم نداره..

4. سلام. دوست عزیز  مسلما اگر رفتار  و اعمال شما  به هر دلیل ممکنه  منجر به. حساسیت. شریکتون بشه. علم پزشگی اونقدر  پیشرفت. داشته که فرق اثار بین.  شقاق. بواسیر  از هر نوعش رو تشخیص بده تا  اثار دخول  پس همونطور که هر عقل سلیمی  تایید میکنه انسانها بخاطر گذشته شون  محاکمه نمیشن پیش  داور اول  شما  نگاهتونو به موضوع از این زاویه  تغییر بدید. و ذهنتونو مبرا از هر. نگرانی  و استرس  پیشداوری. قرار  بدین  همینکه. در چارچوب.  فطرتتون عمل کنید  بالاترین. پشتوانه شما خواهد بود. مسلما  من امروزی شما ضامن  جهت گیری خواهد بود نه گذشته ای که  افتخاری به اون نمی کنید امروز تونو  اونقدر. قوی و پر بار کنید که این تفکرات منفی مخل.  افکارتون نشه موفق  پایدار باشید  ناکرده خطا کیست بگو

5. سلام به همه دوستان عزیز
    من مطالب زیادی توی این سایت در مورد رابطه مقعدی خوندم
    اما نتونستم جواب سوالم رو به دست بیارم و از اونجایی که نتونستم تاپیک جدید ایجاد کنم مجبور شدم که سوالم رو اینجا مطرح کنم تا شاید آقای دکتر و سایر دوستان متخصص در این زمینه کمکم کنن
    من 4 سالی میشه که ازدواج کردم32 سالمه و با همسرم رابطه ی فوق العاده خوب و عاشقانه ای داریم و از لحاظ جنسی هم همه جوره هم دیگه رو راضی نگه داشتیم و از هیچی واسه هم کم نزاشتیم.همسرم هنگام نزدیکی وقتی که از پشت بهش نزدیک میشم خیلی خیلی تحریک میشه و دوست داره
    چند وقتیه که تصمیم گرفتیم با رضایت هر دو طرف رابطه جنسی از پشت رو تجربه کنیم.چون خود من هم خیلی دوست دارم و همسرم هم به این علاقه پاسخ مثبت نشون داده.
    از عوارض این رابطه زیاد خوندم ولی توی یه سری از سایتها و مقالات پزشکی با وجود تایید نکردن این رابطه گفتن که میتونید با رعایت نکات بهداشتی و کنترل خیلی چیزها رابطه جنسی بدون مشکل از مقعد داشته باشید .
    سوال بنده اینه که اگه مثلا هر  3 یا2 ماه یکبار این رابطه برقرار بشه و در اون از روانکننده استفاده بشه و نکمات بهداشتی هم رعایت بشه باز هم مشکل ایجاد میشه یا نه میشه این کار رو انجام داد ؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید من و همسرم دوست داریم این رابطه رو تجربه کنیم و دوست داریم بهترین شرایط ممکن رو انتخاب کنیم .
    ممنونم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید