شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خونریزی پس از نزدیکی

1. با سلام
    آيا خونريزي بعد از نزديكي كه از علايم سرطان سرويكس ميباشد بايد بعد از هردفعه نزديكي اتفاق بيفتد؟

2. mmam نوشته است: با سلام
    آيا خونريزي بعد از نزديكي كه از علايم سرطان سرويكس ميباشد بايد بعد از هردفعه نزديكي اتفاق بيفتد؟ همسر من تا كنون دوبار بعدازنزديكي خونريزي داشته است ولي در اين بين 6- 5 بار نزديكي بي خونريزي داشته است

سلام،
    خونریزی پس از نزدیکی لزوما به این دلیل نمی باشد، به نظر من بهتر است برای معاینه و ارزیابی بیشتر به پزشک زنان مراجعه نمایید.

3. با عرض سلام و خسته نباشید، مشکلی برای همسر بوجود آمده درخواست راهنمایی دارم.
    روز پنجشنبه گذشته( 22 اسفند ) نزدیکی داشتیم، فردای اون روز لکه دیده شد و بعد هم خونریزی
    روز 13 اسفند پریود شده و ماه قبل هم 9 بهمن که فاصله زمانی کمی زیاد شده بود
    روز شنبه به دکتر زنان مراجعه کردیم پس از معاینه دکتر دو عدد آمپول پروژسترون تجویزکردن، که یکی و همون روز و بعدی روز یکشنبه تزریق کرد، ( با توجه به اینکهفشار روحی و عصبی زیادی هم از پنجشنه تا حالا روی همسرم هست ) ولی تاامشب خونریزی وجود داشته ولی کم تر شده و فاصله زمانی بیشتر، در ضمن نوعپرده ارتجاعی متصل هست - دکتر متخصص اینجور تشریح کردند که یکی از مواردشبدلیل فشار عصبی هست و دلیل دیگش نامنظم شده پریود در قبل که احتمال دارهجمع شده و الان بروز کرده
    1- آیای تجویز آمپول درست بوده -
    2- احتمال بارداری وجود دارد یا خیر؟
    3-اگر بعد از 13 فروردین به دکتر مراجعه کنیم خطری مواجه همسرم نمیشه (چون در مسافرت هستم )
    4-آیا نیاز به سونوگرافی هست ؟؟
    5-اگر نطفه وجود داشته باشد تا 13 فروردین برای جوگیری از باردازی دیر نمیشود

پیشاپیش از راهنمایی تون سپاسگزارم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید