شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ورم غدد لنفاوي تمام بدن بعد از هپاتیت

1. با عرض سلام.مهر ماه بود كه هم سينوزيت الرژيم عود كرد و هم هپاتيت آ گرفتم و چشمم زرد شد و اين نتيجه ازمايش ابان :  :
    bilirubin total:2.3
    bilirubin Direct:0.7
    bilirubin indirect:1.6
    hav  ab:1.5
    تو اين دوره تمام بدنم از جمله  زير بغلم و كشاله رانم و سينه تير ميكشيد كه بعد متوجه شدم غدد لنفاوي ١عدد در گردنم و گوشم به اندازه نخودو دوتا در كشاله ران راست به اندازه نخود و ديگري لوبيا و دو تا در كشاله ران سمت چپ و دو تا زير بغل سمت راست يكي به اندازه نخود و ديگري لوبيا بيرون زده شب هاي اول تا ١هفته پيش ١مقدار در خواب فقط از قسمت زير بغل عرق ميكردم و خارش بدن در طول روز حالا اين علايم بر طرف شده اما غدد لنفاويم همچنان ورم داره رفتم دكتر ازمايش نوشت دوباره
    bilirubin total:1.8         bilirubin direct:0.3
    wbc3.7
    ferritin 15
    25vit d:29
    creatinin:0.7
    est 1:  5
    crp :negative  
    يعني فقط گلبول سفيدم پايينه .الان بايد چكار كنم تا ورم غدد خوب بشه و علايم چيه؟راستي هنوز داخل چشمهايم كمي زرده چكار كنم زرديش خوب بشه؟سابقه رفلاكس هم دارم.لطفا راهنماييم كنيد،خواهش ميكنم ازتون..ممنون.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید