شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد مزمن بیضه راست

1. سلام و خسته نباشید ....من 18 ساله هستم و گاها درد بیضه راست دارم.بیضه راست من بالاتر و جلوتر از بیضه چپ منه و حس میکنم الت بهش فشار میاره و وقتی پوست کیسه بیضه شل میشه سر بیضه راست خیلی بیرون میزنه انگار و پوستش کشیده میشه و حس میکنم مثلا اپیدیدیم لمس میشه.متخصص یک سال پیش رفتم معاینه کرد و سونوگرافی هم نوشت .سونوگرافی رو دید و گفت چیزی نیست و اسپاسم عضلانیه و داروی کوبیکس نوشت.درد خیلییی کم شد ولی هر از گااااهی احساس میشد.الان حس میکنم دوباره درد دارم به صورت خفیف و میترسم شاید چیزی بوده و دکتر نگفته.من در حین خودارضایی چون زودانزالی دارم کمی قبل از حالت نزدیک شدن به انزال (البته نه دقیقا هنگام انزال) عمل رو متوقف میکنم.چیکار کنم چون دیگه خجالت میکشم برم دکتر.
    در ضمن ایا بالا بودن بیضه راست ربطی به نازایی داره؟
    چون حالت منی من پس از مدتی پس از خروج حالت نخ مانند و دلمه دلمه میگیره

عکس سونوگرافی راست.این نقطه سیاها چیه؟http://uupload.ir/files/gbtq_20160114_113157.jpg

تو توضیحات که گفته همه چی عادیه د چیزی موجود نیست.سایز راست:42*18   چپ 44*18

خدا خیرتون بده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید