شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترشحات واژن سفید یا بیرنگ بدون بوی بد

1. سلام خسته نباشید
    اگر ترشحات رنگشون سفید یا بیرنگ باشه بوی بدی هم ندن ولی تعداد دفعات ان زیاد باشه مشکل تلقی میشه ؟؟ترشحات طوریِ که
    هر دو روز یِک بار نیاز به تعویض لباس های زیر است . این اتفاق خود به خود رُخ میدهد . مجرد هستم. نمیدونم علتش چیه و ایا این اتفاق طبیعی است؟؟؟
    همچنین در دو روز اول قاعدگی درد بسیار شدید دارم به طوری که در روز 2 تا مفنامیک اسید هم ارومم نمیکنه ایا. وجود کیست امکان دارد؟؟
    ممنون

2. با عرض سلام و خسته نباشید.من بیست و ششم آذر رابطه مشکوکی با نامزدم داشتم.رابطه بدون دخول بوده و مایع منی هم در بیرون ریخته شده.فقط چند قطره منی روی دست نامزدم ریخت و بعد از نیم ساعت با همون دست با قسمت بالایی واژن تماس داشتن.من هفتم این ماه که ده روز از رابطه میگذره از بی بی چک استفاده کردم جواب منفی بود دیروز هم شروع قاعدگیم بود و خونریزی بیشتر از دفعات قبل هست.با توجه به اینکه من قاعدگی منظم ندارم آیا امکان بارداری وجود دارد؟
    یعنی در افرادی که قاعدگی نامنظم دارن با این شرایطی که در بالا توضیح دادم امکان بارداری وجود دارد؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید