شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکلات بعد از ترک خود ارضایی

1. با سلام جوانی 22ساله هستم 6ساله خودارضایی میکنم الان نزدیک به10روز است که ان را ترک کردم یه سه روزی است که بیضه سمت چپم درد خفیف دارد که همیشگی نیست بعضی مواقع دردمیکندومن کلیه ام سنگ سازاست میخواستم ببینم این درد مربوط به عوارض بعد از خودارضاییی است یا مربوط به کلیه

2. hamid3955 نوشته است: با سلام جوانی 22ساله هستم 6ساله خودارضایی میکنم الان نزدیک به10روز است که ان را ترک کردم یه سه روزی است که بیضه سمت چپم درد خفیف دارد که همیشگی نیست بعضی مواقع دردمیکندومن کلیه ام سنگ سازاست میخواستم ببینم این درد مربوط به عوارض بعد از خودارضاییی است یا مربوط به کلیه

سلام
    دوست عزیز اگر درد مداوم و بیشتر شد بهتره حتما به پزشک مراجعه کنید...اگر مربوط به خوارضایی سابق باشه این درد موقت خواهد بود و کم کم برطرف میشه...اما در غیر اینصورت ممکنه به کلیه تون مربوط بشه...پس لطفا پیگیری کنید.

3. سلام و خسته نباشید خدمت شما. من نوجوانی 18 ساله هستم و حدود 4 سال پیش درد شدیدی در ناحیه بیضه احساس کردم که دو روز هم طول کشید انقدر درد داشتم که با کوچکترین جابه جایی گریم میگرفت ولی خجالت کشیدم مشکلمو به پدر و مادرم بگم و الکی گفتم که دل درد دارم.الان با تحقیق تو اینترنت فهمیدم که ممکنه واریکوسل داشته باشم چون علایم واریکوسل دارم . الا در بیضه ی چپم یه چیز غده مانند وجود داره که با دست قابل لمسه و کلا بیضه چپم هم از راست بالاتره . الان به نظر شما بعد گذشت 4 سال از اون درد شدید ممکنه که واریکوسل باعث عقیم شدن من شده باشه ؟ الان دیر نشده واسه عمل ؟چون بعد 4 سال فهمیدم که واریکوسل دارم ...اگه الان عمل کنم ممکن که خوب بشم (یعنی قوای جنسیم برگرده)؟

4. سلام من 15 سال دارم چند روزی هست که سر التم درد کمی داره می خواستم ببینم مشکلم چیه؟
    اگه کسی واریکوسل داشته باشه ممکنه رگ دو بیضه توررم داشته باشه؟
    درضمن من حدود 4 سال هست که خودارضایی می کنم؟؟می خواستم بدونم آیا عقیم شدم یا نه؟
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید