شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پرولاکتین و توده زیر سینه

1. سلام خسته نباشید..
    من دختری سی ساله هستم ک مدت هفت ساله پرولاکتینم بالاس و البته باخوردن قرص پایین میاد.و بمحض ول کردن قرص بعداز دوماه دوباره میره بالا. ام ار ای هم همون سال اول دادم ک متخصص زنان و غدد بهم گفته بودن از ادنوم کمتره. با قرص پایین میاد.. در ازمایشاتم و سابقه این مقدارها بوده..
    131.0mlu/l
    621.4
    28.3
    1043.0
    613.0
    701.0
    و آخری
    8.8
    اخرین ازمایشم بعداز تمام شدن قرص کابرگولین جهت پرولاکتین  بصورت زیر میباشد
    fsh 3.5 mlu/ml
    lh  13.0 mlu/ml
    testosterone 0.1 ng/ml
    dhea-so4  66.0 ug/ml

prolactin 8.8 mlu/l
    tsh ultra-sensetive 7.5

triglycerides 345 mg/dl
    cholestrol 239 mg/dl
    و جواب سونوگرافی هم همه جملات نرمال بوده جز این ک نوشته
    توده کیستیک و اکوهای داخلی بقطر 41mm درتخمدان چپ دیده میشود(کیست همراژیک) سونوگرافی کنترل توصیه میشود

قبلا تحت نظر متخصص زنان و داخلی جهت پرولاکتین بودم. اخرین بار متخصص غدد گفته شما فقط زمانی ک بخواید باردار شید پرولاکتین مهم میشه. اگه پنج برابره مقدار نرمال بشه برای ما مهمه. و گفته چون شما چربیت خیلی بالاس قرض تنظیم پریود نمینویسم.. فقط دوباره سونو. و ازمایش تیروییدو پرولاکتین  نوشته.. میشه خواهش کنم بگید ایا من تنبلی تخمدان دارم؟ درصورتی ک تو خانواده ما کسی نازایی یا سقط نداشته.. و اینکه یک ماهه پیش من زیر انتهای سینه سمت چپم دقیقا روی اول ستون فقرات  یه توده ک روش منفذ داشت دیدم تقریبا دوسانت یا ب اندازه یه جوش بزرگ.. بطوری ک با فشار مایعی ازش خارج شده و الان خیلی کوچیک شده.. و نوک سینه هم در طی سه روز پیش ترشح بیرنگ دیدم ایا خطرناکه و ربطی بسرطان سینه داره؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین و بگین واقعا مشکلم چیه..

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید